Nepažinta Makedonija

Kelionė, kurios metu atrandate vieną mažiausių ir turistų beveik nepažintą Europos valstybę

Grožitės ir ypatinga gamta, ir senaisiais istoriniais paminklais: Ohrido ežeras ir mietelis, Matka kanionas, Stobi archeologinė vietovė, Šv. Naumo vienuolynas

Degustuojate išskirtinius Makedonijos vynus

Pažintis su sostine Skopje, savyje talpinančia ir Londoną, ir Paryžių, ir daugybę skulptūrų, kurių įspūdingiausia skirta Aleksandrui Makedoniečiui

Pasiūlymas galioja: nuo 2018-10-04 iki 2019-01-31
Pasiūlymo kaina
2019 06 23–06 30 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 424 € 1 pasiūlymas
2019 09 07–09 14 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 424 € 2 pasiūlymas
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 424 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
Pastabos

(*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 50 EUR už visus (*) pažymėtus objektus

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
(¹) – yra papildomų sąlygų
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Alina Sobianinė Kelionių ekspertė
 • +37069915939
 • kelione@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kelionės maršrutas ir programa
1 diena

Lenkija, Slovakija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 23 val. atvykstate į viešbutį Slovakijoje, Zvoleno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Esztergomas ir Novi Sadas

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją. Apie 11 val. atvykstate į Esztergomą. Tai senoji vengrų sostinė, pastatyta jiems atsikėlus iš Vidurinės Azijos stepių. Apžiūrite ant Dunojaus upės kranto įsikūrusį senamiestį. Didžiausią Vengrijoje *katedrą, taip pat pilį ir rūmus. Aplankote Vizivaros kvartalą, kuriame rezidavo net pats Suleimanas Puikusis. Rajonas šiandien didžiuojasi puikia barokine architektūra ir siauromis gatvelėmis. Pietūs laisvu laiku mieste. Kelionė Serbijos link. Apie 19 val. atvykstate į Novi Sadą. Vakarinis pasivaikščiojimas po studentiškiausią Serbijos miestą. Apžiūrite istorinį miesto centrą, Petrovaradino tvirtovę, centrinę Laisvės aikštę bei miesto meriją, katalikų ir ortodoksų Katedras, tiltus per Dunojų. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

3 diena

Skopje

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Makedonijos sostinę Skopje. Vėlyvi pietūs Skopje. Ekskursija po miestą: senamiestis su žaviais turkų osmanų architektūros reliktais; išskirtinė *Mustafa Pašos mečetė; Akmeninis tiltas; Švenčiauios Mergelės Marijos ir  Prisikėlimo bažnyčios; Makedonijos vartai – naujoviška triumfo arka ir įspūdinga Aleksandro Makedoniečio skulptūra. Esant galimybei, aplankote Motinos Teresės *namus, kur ji praleido savo vaikystę. Užsukate į rytietiška dvasia dvelkiantį Skopje turgų. Nakvynė viešbutyje Skopje apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

4 diena

Stobi archeologinė vietovė, Pupova Kula vyninė ir Bitola

Pusryčiai. Išvykstate Pietų Makedonijos kryptimi. Apie 10 val. atvykstame į Stobi *archeologinę vietovę. Dažnai pamirštama, jog Makedonija pateko į antikinės kultūros arealą, todėl gali didžiuotis romėnų ir graikų palikimu. Stobi – tai seno romėnų miesto Paeonia griuvėsiai, kuriuose išsilikęs visas gyvenvietės planas. Apie 13 val. atvykstate į Popova Kula *vyninę. Tai geriausiame Makedonijos vyndarystės regione esanti moderni daryklą, kurioje degustacijos metu atversite dar neatrastą balkaniškų vynų pasaulį. Pietūs degustacijos metu. Vykstate į Bitola. Ekskursija po vieną turkiškiausių Makednijos miestų. Apžiūrite Jeni ir Gazi Hajdar Kadi mečetes, miesto Katedrą, Deboj pirtis, Naująjį turgų. Nakvynė viešbutyje Bitola apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~260 km

5 diena

Ohridas, Šv. Naumo vienuolynas ir Ohrido ež.

Pusryčiai. Atvykstate į Ohridą, vieną labiausiai turistų lankomų Makedonijos miestų. Ekskursija po senamiestį, išsiskiriantį bažnyčių gausa. Nedideliame plote susitelkusios net vienuolika bažnytėlių. Apžiūrite Samuelio *tvirtovę, grožitės Ohrido ežero vaizdais. Pietūs laisvu laiku Ohrido mieste. Vykstate į Šv. Naumo *vienuolyną, įsikūrusį itin vaizdingoje ežero pakrantėje. Tai vienas ryškiausių religinės architektūros pavyzdžių Makedonijoje, kurį dar X a. pr. pastatydino bulgarų užkariautojai. Vykstate prie Ohrido ežero, kur turėsite laisvo laiko išsimaudyti, pasivaikščioti ir kitaip pasidžiaugti nuostabia gamta. Nakvynė Ohrido apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

6 diena

Matka kanjonas

Pusryčiai. Grožėdamiesi puikia kalnų panorama, vykstate Šiaurės Makedonijos kryptimi. Apie vidurdienį atvykstate į Matką kanjoną, kuris yra neabejotinai ryškiausias Makedonijos gamtos stebuklas. Tai penkių tūkstančių hektarų ploto gamtos rezervatas, kuriame kalnai sminga tiesiog į Mantkos ežero bangeles. Esant galimybei, siūlome *paplaukioti po ežerą. Kelionė per Serbiją. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Paračine.

Šiandien nuvažiuojate ~470 km

7 diena

Szekersfehervaras

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją. Apie 17 val. atvykstate į Szekersfehervarą. Tai senoji vengrų karalių karūnavimo ir laidojimo vieta. Ekskursija po miestą: senamiestis pasidabinęs nuostabia Katedra; vyskupų rūmai, Motiejaus Korvino memorialas, unikalus serbų kvartalas, gotikinė Šv. Onos koplyčią, seniausias šalyje teatras. Vykstate į Brno. Apie 22 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~890 km

8 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4900 km.

Galerija
Draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas.

Susipažinti ir užsisakyti BTA draudimą

Nuomonės
Panašios kelionės
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2018 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. http://bts.lt/