Savaitgalis kosmolitiškajame Tel Avive

Kelionės išskirtinumai

Tel Avivas– tai žavingi miesto paplūdimiai, daugybė kvartalų, turinčių skirtingus veidus ir energingas naktinis gyvenimas
Aplankote rytietišką turgų, senąją miesto dalį– Jafą ir ragaujate vietinį vyną
Ši kelionė tiems, kurie  nori ramiai išgerti šviežiai skrudintos kavos ir pasimėgauti Tel Avivo kosmpolitiška dvasia!

Pasiūlymo kaina
2019 02 16–02 19 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 494 € 1 pasiūlymas
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 549 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius/Kaunas – Tel Avivas– Vilnius/Kaunas;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • draudimas,
 • registruojamas
 • orlaivio bagažas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, vakarienės,
 • miestų turistiniai mokesčiai,  a
 • smeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Agnė Liaugaudienė Kelionių ekspertė
 • +37065515937
 • kelione@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kelionės maršrutas ir programa
1 diena.

Skrydis: Vilnius/Kaunas – Tel Avivas. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vykstate į Tel Avivą. Apsistojate viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Nakvynė viešbutyje Tel Avive.

2 diena.

Pusryčiai. Šią dieną siūlome pradėti nuo margaspalvio Karmel turgaus. Tai ilga ir siaura alėja, kurios prekystaliai nukrauti įvairiausiais maisto produktais. Kiekvienas čia apsilankęs ras įvairiausių gardumynų už : nuo įvairios rūšies duonos ir kitų kepinių iki skanių alyvuogių, džiovintų vaisių, ir egzotinių prieskonių. Pasimėgavę rytietiško turgaus kvapais ir klegesiu ekskursiją tęsiate į į senąją miesto dalį – Jafą, kur vaizdingose gatvelėse netoli senojo uosto įsikūrę meno galerijos, studijos, rankdarbių parduotuvėlės, užkandinės bei restoranai. Tai vienas seniausių pasaulio miestų. Pirmą kartą miestas buvo paminėtas Egipto faraono Thutmosis III rašytinėse kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, žydams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams ir kiekviena iš šių tautų paliko savo pėdsakus miesto istorijoje. Aplankote senovinę Jafa geležinkelio stotį, pastatytą 1892 metais. Geležinkelis jungė senąjį Jafos uostą su Jeruzale. Kelionė į Šventają Žemę truko apie šešias valandas. Šiandien geležinkelio stoties pastatas veikia kaip kultūros ir prekybos centras. Pietūs (už papildomą mokestį). Vykstate į Neve Tzedek – vienas seniausių Tel Avivo rajonų, pastatytas kaip priemiestis 1887 metais. XX a. pradžioje ši vieta buvo garsių rašytojų, bohemiško pasaulio atstovų namai, tačiau vėliau rajonas buvo apleistas ir neprižiūrimas. Tik 1980-aisiais jo dvasia buvo atgaivinta. Dabar tai populiarus rajonas, vaizdingos ir siauros gatvelės vedančios jūros link. Užburia šviežiai plikomos kavos aromatas ir bohemiška atmosfera. Vykstate į deimantų biržą.   Susipa-žinsite su brangiausiais ir rečiausi visoje žemėje esančiais mineralais. Grįžtate į viešbutį. Nestokojantiems jėgų siūlome pasinerti į naktinio gyvenimo šurmulį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai. Šią dieną tęsiate pažintį su Tel Avivu. Vykstate į „Baltajį miestą“– miesto dalį, kurioje dominuoja balti bauhaus stiliaus pastatai. 2003 metais ši teritorija įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą Šį architektūros stilių 1930 m. atvežė iš Vokietijos į Tel Avivą pradėję keltis žydai, o šiandien mieste skaičiuojama apie 4000 šio stiliaus pastatų. Ekskursiją tęsiate į Sarona kvartalą,  kuriame yra meno galerijos ir didžiulis modernus turgus, tačiau ši vieta turi ir be galo įdomią istoriją. 1871 m. Sarona. buvo įkurta iš Vokietijos atvykusių protestantų sektos, save vadinusių tamplieriais. Kelių šimtų žmonių bendruomenė buvo pirmoji, į tuometinę Palestinos teritoriją atvežusi modernios agrikultūros tradicijas. Šiuo metu Saronoje yra išlikę 33 renovuoti pastatai, įskaitant ir vyno rūsius bei juos jungiančius požeminius tunelius. Esant galimybei, siūlome vyno degustaciją (už papildomą mokestį). Pietūs (už papildomą mokestį). Siūlome vykti į *Tel Avivo dizaino muziejų arba mėgautis laisvu laiku. Siūlome užsukti į meno galerijas arba pasimėgauti laisvu  laiku viename iš Tel Avivo paplūdimių. Vakare tęsiate susipažinimą su miestu ir vykstate į Rotchild  bulvarą, kuriame virte verda gyvenimas. Čia gausu restoranėlių, vyno barų ar šarmingų kavinių. Pasivaikšote Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko,*vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis: Tel Avivas – Vilnius/Kaunas.

Galerija
Draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas.

Susipažinti ir užsisakyti BTA draudimą

Pastabos

(*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 125 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Nuomonės
Panašios kelionės
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2019 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/