Kruizas Nilu ir Abu Simbelio šventykla

Kelionės išskirtinumai

Kelionės idealiai tinka tiems, kas nori suderinti poilsį ir pažinimą vienos kelionės metu!
Susipąžistate su senosios Egipto civilizacijos architektūros stebuklais ir smagiai leidžiate laiką kruiziniame laive
Laisvu metu linksminatės galabėjų vakarėlyje  ant denio arba grožitės naktine panorama

Pasiūlymo kaina
2018 11 13–11 20 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 836 € 1 pasiūlymas
2019 01 22–01 29 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 836 € 2 pasiūlymas
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 929 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Hurgada – Vilnius,
 • rankinis orlaivio salono bagažas iki 5 kg ir registruotas bagažas iki 20 kg asmeniui,
 • pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal nurodytą programą,
 • 4 nakvynės 3-4* viešbutyje Hurgadoje,
 • 3 nakvynės 5* kruiziniame laive
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 3 pietūs, 6 vakarienės (esant ankstyvam išvykimui/vėlyvam atvykimui gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė);
 • lietuviškai/rusiškai kalbančio Novaturo kelionių vadovo paslaugos kelionės metu,
 • rusiškai/angliškai kalbančio vietinio(-ių) gido(-ų) paslaugos programos metu,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Egipto viza ir formalumų sutvarkymas – apie 26,50 EUR (vizos mokestis mokamas prieš išvykstant kelionių agentūroje),
 • medicininių išlaidų draudimas, arbatpinigiai (apie 45 $),
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu,
 • programoje nepaminėtas maitinimas,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • kitos nepaminėtos išlaidos,
 • Už priemoką galite pasirinkti poilsį Hurgados kurortuose prieš ar po kelionės.
Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Edita Binkienė Kelionių ekspertė
 • +37065615934
 • kelione@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kelionės maršrutas ir programa
1 diena.

Skrydis: Vilnius  – Hurgada. Vykstate į viešbutį Hurgadoje. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena.

Pusryčiai. Išvykstate į piečiausią Egipto miestą Asuaną (apie 500  km). Atvykstate į Asuaną. Vykstate į laivą. Siūloma *ekskursinė programa Asuane. Apžvalginė ekskursija po senovės prekybos kelių tarp Egipto, Afrikos ir Indijos kryžkelėje įsikūrusį Asuano miestą: Asuano užtvanka, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą; Pilajų šventykla, kuri Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą; senojoje granito kirtykloje gulintis Nebaigtasis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta – tai didžiausias žinomas senovinis obeliskas, kuris, jei būtų buvęs užbaigtas, būtų svėręs net 1197 tonas ir būtų buvęs 41 m aukščio. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Pusryčiai. Anksti ryte siūlome išvyką į Abu Simbel šventyklą (už papildomą mokestį– apie 80 EUR). Iš vientisos uolos XIII a. pr. Kr. iškalta Abu Simbelio Didžioji šventykla – įstabus reginys. Nors skirta Egipto didžiųjų miestų globėjoms, dievybėms – Tėbų Amonui, Memfio Ptahui ir Heliopolio Ra Harachčiui, Didžioji šventykla buvo pastatyta Ramzio II garbei. 33 m aukščio fasadas su keturiomis milžiniškomis soste sėdinčio Ramzio II statulomis turėjo nustebinti ir įbauginti, o intejeras atskleidė dievo ir valdovo sąjungą. Sugrįžtate į Asuaną. Išplaukiate į Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. pradėta statyti graikų ir romėnų šventykla, skirta dviems dievams, dešinioji pusė – vietos dievui krokodilui Sobekui ir kairioji pusė – dievui sakalui Horui. Atvykus į Kom Ombo siūloma *ekskursija į šią šventyklą. Toliau plaukiate į vakariniame Nilo krante įsikūrusį Edfu miestą. Edfu – *siūloma aplankyti dievo Horo šventyklą. Šventykla pastatyta III – I a. pr. Kr. ir beveik du tūkstantmečius buvusi palaidota po smėliu ir dumblu, yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi Ptolemėjų šventykla visame Egipte. Nors šventykla palyginti nesena, tačiau labai domina egiptologus, nes jos architektūra gana tiksliai imituoja senesnius faraonų statinius. Vakarienė ir nakvynė laive.

4 diena.

Pusryčiai. Išplaukiate Luksoro link. Siūloma *ekskursinė programa Luksore. Monumentalios Luksoro ir Karnako šventyklos garsėjo visame senovės pasaulyje ir traukė turistus nuo graikų bei romėnų laikų. Bene labiausiai lankoma Egipto vieta po Gizos piramidžių – didingas Luksoro Karnako šventyklos kompleksas, kurį senovės egiptiečiai vadino „Ipet-Isut“ (tobuliausia vieta). Vakariniame Nilo krante stūkso Memnoso kolosai – dvi masyvios 18 m aukščio akmens statulos, vaizduojančios faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčios Tėbų nekropolyje. Tėbų kalvų papėdėje iš dalies uolose iškirsta įspūdinga pomirtinė faraonės Hačepsutos šventykla – kvapą gniaužiantis reginys. Garsiajame Karalių slėnyje, kur beveik 500 metų (XVI–XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Įrengdami kapus Tėbų kalvų gilumoje faraonai tikėjosi sukliudyti plėšikams vogti neįkainojamus turtus, palaidotus kartu su jais. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas. Pietūs, vakarienė ir nakvynė laive.

5 diena.

Pusryčiai. Išsiregistruojate iš laivo. Išvykstate autobusu į Hurgadą (apie 230 km). Laisvas laikas poilsiui. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Pusryčiai. Poilsis prie Raudonosios jūros Hurgados kurorte, kur siūloma daugybė pramogų ir pažintis su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimo metu Sakaloje ir El Dahare įkvėpsite šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų. Naujoje Marinoje atrasite restoranus, šurmuliuojančią promenadą ir iki ryto šėlstančias diskotekas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena.

Pusryčiai. Poilsis prie Raudonosios jūros Hurgados kurorte, kur siūloma daugybė pramogų ir pažintis su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimo metu Sakaloje ir El Dahare įkvėpsite šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų. Naujoje Marinoje atrasite restoranus, šurmuliuojančią promenadą ir iki ryto šėlstančias diskotekas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena.

Pusryčiai. Atsižvelgiant į skrydžio laiką, vykstate į Hurgados oro uostą. Skrydis: Hurgada – Vilnius.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 815 km.

Galerija
Draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas.

Susipažinti ir užsisakyti BTA draudimą

Pastabos

* – ekskursinė programa kruizo Nilu metu; turistas moka pats apie 190 $,
** – išvyka į Abu Simbel šventyklą, turistas moka pats (apie 80 susirinkus ne mažesnei nei 10 asmenų grupei).
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis. Kruizo programa taip pat gali keistis priklausomai nuo nenumatytų aplinkybių ir upių navigacijos sąlygų,

Nuomonės
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2018 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. http://bts.lt/