Singapūras – Balio sala …nuo tviskančio Singapūro iki egzotiškos Balio salos

Kelionės išskirtinumai

Grožitės tviskančiu ir moderniu Singapūru ir žavitės šviesos, garsų ir lazerių šou
Antrandate Balio salą : nuostabias šventyklas, smaragdo spalvos ryžių terasomis ir smaragdines pakrantes
Ragaujate kopi luwak kavą ir mokotės tradicinės Balio virtuvės paslapčių, mėgaujatės masažais
Stebite nuostabius saulėtekius, delfinus šou ir įžengiate į šiurpią Šiknosparnių urvo šventyklą

Pasiūlymo kaina
2019 02 08–02 19 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 2699 € 1 pasiūlymas
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 2699 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Skrydžiai: Vilnius  – Singapūras, Singapūras –Densparas, Densparas– Singapūras, Singapūras– Vilnius,
 • rankinis ir registruotas orlaivio bagažas1,
 • kelionė autobusu su kondicionieriumi pagal programą,
 • 9 nakvynės kruopščiai atrinktuose 3 – 4* viešbučiuose,
 • maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos,
 • angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  (1) – pagal aviakompanijos taisykles (reikalavimų bagažui teiraukitės likus 6 savaitėms iki kelionės).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Balio viza,
 • sveikatos draudimas,
 • ankstyvas įsiregistravimas ar vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio,
 • arbatpinigiai (taip pat vairuotojams ir gidams),
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • pietūs,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • papildomos ekskursijos,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Sandra Minkevičienė Kelionių ekspertė
 • +37065515930
 • kelione@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kelionės maršrutas ir programa
1 diena.

Skrydis: Vilnius – Singapūras. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Pietryčių Azijoje, salose prie Malaizijos krantų, įsikūręs Singapūro miestas užima beveik visą Singapūro valstybės plotą. Vos per 30 metų iš vargingo ir nuobodžiaujančio miesto Azijoje Singapūras tapo vienu moderniausių ir žavingiausių visame pasaulyje. Čia šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara persipina su autentika, tradicijomis ir azijietiška dvasia. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

2 diena.

Skrydis: Vilnius – Singapūras. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Laisvas laikas. Pietryčių Azijoje, salose prie Malaizijos krantų, įsikūręs Singapūro miestas užima beveik visą Singapūro valstybės plotą. Vos per 30 metų iš vargingo ir nuobodžiaujančio miesto Azijoje Singapūras tapo vienu moderniausių ir žavingiausių visame pasaulyje. Čia šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara persipina su autentika, tradicijomis ir azijietiška dvasia. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3 diena.

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Singapūrą, kurios metu susipažįstate su senuoju miestu arba kolonijine Singapūro širdimi. Išvystate pagrindinius senuosius miesto pastatus: Aukščiausiąjį teismą, Šv. Andriaus katedrą, senąjį Raffles viešbutį, meriją. Važiuodami miesto centru pamatote XX a. pabaigos ir XXI a. pradžios architektūros šedevrus: įlankos teatrą „Esplanada“, dangoraižius Raffles Place ir garsųjį viešbutį Marina Bay Sands. Ekskursiją paįvarina orchidėjų *sodas. Vakarą siūlome praleisti Marina Bay rajone, kur kiekvieną vakarą vyksta šviesos, garsų ir lazerių šou. Nuo Marina Bay pakrantės atsiveria kerinti šiuolaikinio Singapūro panorama. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4 diena.

Pusryčiai. Laisvas laikas. Vykstate į oro uostą skrydžiui: Singapūras  – Densparas. Atskrendate į egzotiškąją Balio salą, apdovanotą nuostabia gamta ir turtingu kultūriniu paveldu. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vykstate į viešbutį. Tai paslaptinga sala, kurioje dunkso didingi vulkanai, smaragdo spalvos ryžių laukai, idiliški balto smėlio paplūdimiai, o salos gilumoje slepiasi paslaptingos šventyklos. Atvykstate į Legianą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Legiane.

5 diena.

Pusryčiai. Vienas dažniausių žodžių naudojamų kelionių vadove po Balį – „Pura“, kuris išvertus iš indoneziečių kalbos reiškia „šventykla“. Didelės ir mažos, paprastai ir turtingai išpuoštos, jos padrikai išsidėsčiusios po visą salą. Gėrėdamesi egzotiškais vaizdais išvykstate Lovino link. Pakeliui aplankote Tanah Lot(Pura Tanah Lot ) žymiausią Balio *šventyklą, kuri įsikūrusi pietvakarinėje salos pakrantėje ant akmenuoto kalnagūbrio, kuris per potvynį virsta maža sala. Tuo metu religinės ceremonijos perkeliamos į sausumą, o per atoslūgį vėl grįžtama į šventyklą. Legenda apie Tanah Lot šventyklą (Pura Tanah Lot ) nukelia į viduramžius ir siejama su įtakingo šventiko Dang Hyang Niratha vardu. 1489 m. jis apsigyveno šioje vietoje, kad saugotų ir stiprintų induistų tikėjimą. Iš viso Balio atvyksta žmonės, kad atneštų dovanų didžiajam Mokytojui, pasiekusiam nirvaną ir pasimelstų aukščiausiai dievybei Ida Hyang Widi už sielos ir kūno gerovę. Sustojate pasigrožėti Jatiluwih ryžių terasomis, kurios saugomos pasaulinio paveldo UNESCO. Čia buvo filmuojami populiaraus kino filmo „Valgyk, melskis, mylėk“ motyvai. Pasivaikštote tarp vaizdingų ryžių terasų. Kelionę tesiate link *Ulun Danu šventyklos (Pura Ulun Danu Beratan). Jau tris šimtmečius ši šventykla puikuojasi ant Beratan ežero kranto, esančio salos šiaurėje. Išvystate nepakartojamą panoramą: lygų it veidrodis ežero paviršių, masyvaus, visada rūko apgaubtoCatur kalno siluetą ir stebuklingus sodus ant ežero. Atvykstate į salos šiaurėje esant kurortą – Loviną. Nakvynė viešbutyje Lovino kurorte.

6 diena.

Anksti ryte tradicine valtimi *plaukiate į jūrą stebėti nepakartojamo saulėtekio ir delfinų. Grįžtate į viešbutį. Pusryčiai. Išvykstate Kandidaso link. Sustojate Kintamani kaimelyje, esantį 1450 metrų aukštyje, iš kurio atsiveria fantastiška Batur ugnikalno ir Batur ežero panorama. Aplankote Besakih (Pura Besakih) *šventyklą, kuri primena nedidelį miestelį. Turistams leidžiama lankytis tik išorinėje komplekso teritorijoje, įeiti į šventyklos vidų draudžiama. Esant galimybei, apsilankote kavos plantacijoje, kur susipažįstate su kopi luwak kavos pagaminimo istorija, šios kavos paragaujate (už papildomą mokestį). Vykstate į Goa Lawah(Pura Goa Lawah) * viena niūriausių ir paslaptingiausių Balio šventyklų,vadinamą Šiknosparnių urvo šventykla. Šimtai šikšnosparnių kabo ant uolos sienų, į kurią įėjimas prasivėręs už sakralinio komplekso. Komplekso sienos net vibruoja nuo čia gyvenančių šikšnosparnių šnypštimo. Atvykstate į Kandidasą (Candidasa). Nakvynė viešbutyje Kandidase.

7 diena.

Pusryčiai. Išvykstate Ubudo link. į Kusambos kaimelį. Šio kaimo gyventojai užsiima jūros druskos gamyba arba žvejyba. Esant galimybei, susipažįstate su jūros druskos išgavimo *procesu. Iš arti pamatote egzotišką Balio gyventojų kasdienybę. Kelionę tęsiate į Klungkung miestą, kur lankote Kerta Gosa paviljoną – XVIIa. teismo rūmus, garsius lubų piešiniais, kuriais atpasakojamas žymus hindų epas. Aplankote Šventajį beždžionių *mišką (Ubud Monkey Forest). Miškas yra šventa beždžionių prieglobsčio vieta, joje gyvena maždaug 125 balietiškos makakos, dar žinomos kaip ilgauodegės makakos. Trys miške stūksančios šventyklos pastatytos XIV a. vid.: mirusiųjų šventykla Pura Dalem Agung, Šventoji maudynių šventykla prie upelio ir Pura Prajapati prie kapinių. Šventasis miškas įsikūręs nuostabioje vietovėje, kur teka upė, šniokščia kriokliai, o kalvos apaugusios džiunglėms būdingais augalais. Čia yra ir Šventojo šaltinio šventykla. Balio hinduistų religijoje beždžionės turi dvejopą simboliką: jos gali atstovauti tiek gėriui, tiek blogiui, todėl vietiniai šiuos gyvūnus ir myli, ir nekenčia. Beždžionių miške gyvenančios beždžionės yra saugomos, nes tikima, kad jos globoja vietos šventyklas ir sergi nuo piktųjų dvasių. Tačiau beždžionės užsitraukia vietinių nemalonę, kai nuniokoja ryžių laukus ar vagia suvenyrus iš vietinių parduotuvėlių. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8 diena.

Pusryčiai. Ubudas – tai kultūrinė salos širdis, kurioje tvyro bohemiška atmosfera. Čia gausu meno galerijų, muziejų, meno studijų, dailės mokyklų ir jogos centrų. Vykstate į vietinius kaimelius. Tohpati – batikos meno centras, Celuk – garsus auksakaliais ir sidabru, Mas – medžio raižiniais, jame yra medžio dirbinių fabrikas, Batuan – garsus dėl tapybos. Grįžtate į Ubudą. Siūlome tradicinio maisto gaminimo *pamoką, kurios metu susipažinsite su tradicinio maisto gaminimo ypatumais. Laisvas laikas įsigyti suvenyrų ir užsukti į vietines meno galerijas. Esant galimybei, siūlome vykti į *ekskursiją stebėti Uluvato saulėlydžio ir Kecak šou programos. Uluvato šventykla (Pura Luhur Uluwatu) įsikūrusi vaizdingoje vietoje pietvakarinėje salos pakrantėje, ties vandenynu pakibusios olos viršūnėje. Iš čia atsiveriantis vaizdas, ypač per saulėlydį, tiesiog neįtikėtinas reginys. Vėliau stebite teatralizuotą šokių šou programą Kecak, istorija pasakoja apie karaliaus Ramos ir princesės Šintos meilės istoriją. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9 -10 dienos.

Pusryčiai. Išvykstate į Sanur kurortą poilsiui. Poilsis prie vandenyno. Siūlome vykti į ekskursijas ir mėgautis SPA procedūromis, masažais. Nakvynė viešbutyje Sanur kurorte

11 diena.

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Densparas  – Singapūras. Singapūro oro uoste skrydis į Vilnių.  Skrydis:Singapūras – Vilnius.

12 diena.

Sugrįžate į Vilnių.

Kelionės metu nuvažiuojama apie 500 km.

Galerija
Viza

Balio viza sutvarkys mūsų kelionių ekspertai

Draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas.

Susipažinti ir užsisakyti BTA draudimą

Pastabos

(*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 90 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.

()– skrydis su persėdimais.

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Nuomonės
Panašios kelionės
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2018 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. http://bts.lt/