Apie mus Kryptys Kelionių tipas Akcijos Verslo kelionės Kelionės Lietuvoje Kitos paslaugos Daugiau
2016-11-29
Šiauliečiai tobulas atostogas rinkosi bei smagius prizus traukė verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2016“ „Baltic Travel Service“ stende.
Šiauliečiai tobulas atostogas rinkosi bei smagius prizus traukė verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2016“ „Baltic Travel Service“ stende. Lapkričio 25–26 d. „Baltic Travel Service“ pakvietė savo klientus apsilankyti verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2016“ jaunimui, verslui, visuomenei.
2016-11-18
Atsvara niūriems orams – saulėtos vasaros atostogos!
Atsvara niūriems orams – saulėtos vasaros atostogos! Antrus metus iš eilės „Baltic Travel Service“ biuras Panevėžyje sukvietė savo klientus pasidalinti kelionių patirtimi, susipažinti su naujomis pažintinių kelionių kryptimis, kurias pristato kelionių organizatorius „Novaturas“. Šąlant orams Lietuvoje ir vis dažniau apniunkant dangui, šilti, saulėti ir gurmaniški pasiūlymai skamba iš ties viliojančiai. Vakaras buvo nuotaikingas ir turiningas.
2016-11-17
Marijampoliečiams – vasaros kelionių naujienos ir staigmenų lietus!
Marijampoliečiams – vasaros kelionių naujienos ir staigmenų lietus! Baltic Travel Service Marijampolės biuras lapkričio 16 dieną sukvietė keliautojus susipažinti su 2017 m. vasaros kelionių tendencijomis ir naujienomis. Baltic Travel Service kelionių ekspertai kartu su Novaturo atstovu Vladu Liepuoniumi pakvietė marijampoliečius į virtualią kelionę po spalvingas šalis, supažindino keliautojus su sezono naujienomis, populiariais maršrutais. Vakaras pakvipo turiningomis ir...
2016-11-15
Alytiškiams – viliojančios kelionių naujienos ir staigmenos
Alytiškiams – viliojančios kelionių naujienos ir staigmenos Lapkričio 14 dienos vakarą Alytaus miesto kraštotyros muziejuje vyko naujojo vasaros kelionių sezono pristatymas. Susirinkę kelionių entuziastai įdėmiai klausėsi, kai kurie žymėjosi užrašų knygelėse aktualią kelionių informaciją, o tretieji – fotografavo telefonais žemėlapius, kur vertėtų apsilankyti kitą atostogų sezoną.