Apie mus Kryptys Kelionių tipas Akcijos Verslo kelionės Kelionės Lietuvoje Kitos paslaugos Daugiau
Draudimas

 

Gjensidige draudimas su Baltic Travel Service

 

Kelionių draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas..

 

Baltic Travel Service savo partneriu pasirinko ADB GJENSIDIGE  – priklausančią vienai didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės imonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 900 žmonių. Grupės veiklos pajamos 2015 m. siekė 24 mlrd. Norvegijos kronų (2,49 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 129 milijardų Norvegijos kronų (13,39 mlrd. Eur). 2015 m.  Gjensidige sustiprino savo jėgas, įsigydama vieną iš Lietuvos ne gyvybės draudimo rinkos lyderių „PZU Lietuva“. Suvienijus jėgas, užima antrą poziciją Lietuvos draudimo rinkoje.

Galite jaustis ramūs dar iki pačios kelionės: jei tektų kelionę atidėti dėl ligos, ar neįvyktų skrydis, šis draudimas atlygins Jūsų nuostolius. Kelionių draudimas nepakeičiamas ir kelyje: jei dingtų bagažas, dokumentai, sporto inventorius, reikėtų medicininės pagalbos, ar tektų anksčiau grįžti dėl svarbios priežasties – kelionių draudimas leis parsivežti tik malonius prisiminimus.

Kiekvienam keliautojui su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasKIEKVIENAM KELIAUTOJUI

Medicininių išlaidų draudimas
Būnant užsienyje suskaudo dantį? Prisireikė apsilankyti ligoninėje? Galbūt net skubiai grįžti į Lietuvą su medikų palyda? Tokie įvykiai Jums gali kainuoti daugiau nei pati kelionė, todėl turėdami medicininių išlaidų draudimą jausitės užtikrintai. Jums būnant užsienyje, mes atlyginsime ir transportavimą iki gydymo įstaigos, paskirtų medikamentų įsigijimą, be suaugusiųjų priežiūros likusių vaikų parvežimą namo.

Kelionės dokumentų draudimas
Žinome seną tiesą: kelionėje svarbiausia nepamesti paso ir piniginės, nes be jų – nė iš vietos. Kelionės dokumentų draudimas sumažins Jūsų rūpesčius ir kompensuos žalą, jei prarastumėte pasą, vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės dokumentus, kelionės bilietus. Jūsų prarastų dokumentų ar jų dublikatų įsigijimo užsienyje išlaidas padengsime mes.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas
Šis draudimas apsaugo Jus, jei keliaudami padarote žalą kitam asmeniui – pavyzdžiui, slidinėdami ką nors netyčia sužeidžiate, sukeliate pavojų kieno nors gyvybei ar sugadinate svetimą turtą. Trečiajai šaliai padarytą žalą atlyginsime mes, o Jūs galėsite lengviau atsikvėpti.

Keliaujantiems su vėjeliu su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasKELIAUJANTIEMS SU VĖJELIU

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
Rinkitės šį draudimą, jei neketinate visą dieną vartytis paplūdimyje. Jei keliaujate automobiliu, nardote, kopiate į kalnus ir neįsivaizduojate poilsio be stiprių pojūčių – į lagaminą turite įsidėti draudimą nuo nelaimingų atsitikimų. Šis draudimas galioja, kai kelionės metu apdraustasis patiria kūno sužalojimą ir kitus nemalonius įvykius.

Sporto veiklos ir inventoriaus draudimas
Buriuojate šiltose jūrose ar slidinėjate kalnuose – savo sporto įrangą drąsiai patikėkite šiam draudimui. Jei kelionės metu dėl ūmios ligos ar traumos negalite sportuoti, praradote sporto inventorių – visas išlaidas, susijusias su jo nuoma, atlyginsime.

Ratuotiems keliautojams su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasRATUOTIEMS KELIAUTOJAMS

Transporto priemonės sugadinimo draudimas
Neabejojame, kad prieš važiuodami į užsienį pasirūpinate automobilio draudimu. Tačiau ar įvertinote, kad atsitikus eismo įvykiui ar netekus savo automobilio, Jums reikės neplanuotos nakvynės ar grįžti atgal kitu trasportu? Šios nenumatytos išlaidos gali sudaryti nemažą sumą, todėl jei keliaujate į užsienį savo transporto priemone, apsidrauskite šiuo draudimu: jei kelionės užsienyje negalite tęsti, nes Jūsų automobilis buvo pavogtas ar sugadintas, Jūsų grįžimo į Lietuvą ir papildomos nakvynės užsienyje išlaidas padengsime.

Sparnuotiems keliautojams su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasSPARNUOTIEMS KELIAUTOJAMS

Kelionės jungties draudimas
Viską puikiai susiplanavote: skrendate jungiamuoju skrydžiu ir oro uoste net turėsite laiko apsipirkti. Tačiau pirmasis skrydis pavėlavo ir Jūsų antrasis lėktuvas išskrido be Jūsų. Taip nutinka neretai, todėl jei keliaujate dviem ar daugiau skrydžių, patariame turėti kelionės jungties draudimą.
Mes padengsime tas draudžiamojo įvykio išlaidas, kurių neatlygins kelionės organizatoriai – sumokėsime už bilietų keitimą, naujų įsigijimą ar papildomą nakvynę.

Kelionės atidėjimo arba atšaukimo draudimas
Pasitaiko, kad skrydžiai atidedami ar net visai atšaukiami – pavyzdžiui, dėl lėktuvo techninio gedimo. Vežėjui atidėjus ar atšaukus skrydį, Jus apsaugo kelionės atidėjimo draudimas. Mes Jums apmokėsime bilietų keitimo ar naujų bilietų įsigijimo išlaidas, kad pasiektumėte galutinį savo kelionės tikslą.

Aviabilietų draudimas
Jūsų bilietai yra negrąžinami, o Jūs nesate tikri, ar galėsite išvykti? Tad siūlome pasinaudoti Aviabilietų draudimu. Lėktuvo bilietų grąžinimo atveju atgausite iki 80 proc. lėktuvo bilietų vertės.
Grąžinimo garantijos paslauga yra pasirenkama. Grąžinimo garantija galioja tik tuo atveju, jei aviabilieto keleivis savo iniciatyva ir tik nuo jo priklausančių priežasčių atsisako numatytos kelionės likus ne mažiau kaip 72 val. iki biliete nurodyto pirmojo skrydžio laiko.

Bagažo draudimas
Prie oro uosto konvejerio laukti savo bagažo likote vienas? Greičiausiai jis pasimetė arba, dar blogiau – dingo. Į kelionę pasiimame tik pačius reikalingiausius daiktus, tad netekę jų visų iškart susiduriame su nemenku rūpesčiu. Bagažo draudimas atlygins Jums tuo metu reikalingų daiktų (pvz., higienos priemonių, vaistų, drabužių) įsigijimo išlaidas.

Planuojantiems keliones iš anksto su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasPLANUOJANTIEMS KELIONES IŠ ANKSTO

Neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimas
Jei mėgstate keliones planuoti ir įsigyti iš anksto, daug sutaupote, bet ir rizikuojate – galimas daiktas, kelionės teks atsisakyti dėl pasikeitusių aplinkybių. Tačiau jei turėsite neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimą, mes atlyginsime Jūsų nuostolius ir už gautą kompensaciją galėsite leistis į kitą kelionę! Atlyginsime Jūsų išlaidas, jei dėl kelių eismo įvykio kelionės dieną ar ūmaus savo, vaikų, artimų giminaičių ar net kito kartu keliaujančio asmens sveikatos sutrikimo negalite išvykti į iš anksto numatytą ir apmokėtą kelionę. O jei išvyka nutrūktų dėl ūmios ligos arba artimų giminaičių mirties, padengsime Jūsų išlaidas už apmokėtas, bet negautas paslaugas – nakvynes viešbutyje, ekskursijas ar transporto bilietus.

Svarbu žinoti. Su Baltic Traver Service Gjensidige draudimasSVARBU ŽINOTI

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis

Vardas:

El. paštas:

Telefonas:

Registruotis naujienlaiškiui:

Žinutė: