Apie mus Kryptys Kelionių tipas Akcijos Verslo kelionės Kelionės Lietuvoje Kitos paslaugos Daugiau
Egiptas
Kelionės ekspertai
Įdomu žinoti
Žemėlapis
Ramina Zigmantienė
8 343 98028
Inga Dervinienė
8 315 51911
Alina Sobianinė
8 5 2111100
Agnė Liaugaudienė
8 315 51911

EGIPTAS
Trumpa informacija
Plotas – 1002450 kv.km
Gyventojų skaičius–86mln.(2013m.)
Sostinė–Kairas
Valiuta – Egipto svaras ir piastras (smulkesni pinigai)
Kalba – arabų
Religija – dominuoja islamas, dauguma likusiųjų – krikščionys koptai


Nacionalinė virtuvė. Foul–pupelių patiekalai. Humusas–avinžirnių pasta. Hamam mahshi –  ryžiais įdarytas balandis. Mashiwaragenab – vynmedžių lapai, įdaryti ryžiais arba mėsa. Kofta – avienos arba jautienos maltinukai su prieskoninėmis žolelėmis. Kebabai – avienos, jautienos, vištienos gaminiai. Desertas baklava – sluoksniuoti kepiniai, įdaryti pistacijomis, smulkintais riešutais, mirkyti pieno ir medaus sirupe. Karkadehibiscus, dar vadinamas „Sudano rože“ – gėrimas, patiekiamas atšaldytas arba karštas, kaip arbata.


Apgyvendinimo ypatumai. Atkreipkite dėmesį, kad Egipte galioja kiti viešbučių klasifikacijos standartai nei Europoje. Todėl negalima lyginti tos pačios kategorijos Europos ir Egipto viešbučių. Pavyzdžiui, 4 žvaigždučių viešbutis Egipte galbūt galėtų atitikti Europos 3 žvaigždučių viešbučio standartus. Viešbučių interjeruose dažnai naudojama daug marmuro, aukso imitacijos detalių ir kitų vietos žaliavų. Egipto viešbučiuose aptarnaujantis personalas yra tik vyrai. Jie labai paslaugūs ir stengiasi įtikti, tikėdamiesi arbatpinigių (bakšišo).


Darbo laikas. Žiemos mėnesiais parduotuvės dirba 9–21 val., vasarą 9–12.30 val. ir 16–20 val., dažnai ilgiau. Ramadano laikotarpiu parduotuvių, valstybės įstaigų ir lankytinų vietų darbo laikas gali būti sutrumpintas. Keityklų ir bankų darbo laikas neapibrėžtas. Dažniausiai pinigus galima išsikeisti viešbučių arba kurorto valiutos keityklose, kurios dirba nuo 10–11 iki 13 val. ir nuo 18 iki 22val.


 


 

Kidy Tour žiemos išankstiniai pardavimai į Egiptą prasideda
Egiptas
  Kidy Tour žiemos išankstiniai pardavimai į Egiptą prasideda   Šį sezoną Kidy Tour Jums pasiūlis vieną savaitinį skrydį -...
Kaina nuo:
0 EUR
Užsisakykite norimą Novaturo kelionę dabar!
Egiptas
  50 Eur nuolaida atostogoms TURKIJOJE! Lėktuvų bilietams į Turkiją   Pasimėgauti vasariška šiluma siūlome ne tik anksčiau, bet ir...
Viešbutis: 4 žvaigždučių viešbutis,
Kaina nuo:
50 EUR