Apie mus Kryptys Kelionių tipas Akcijos Verslo kelionės Kelionės Lietuvoje Kitos paslaugos Daugiau
Indonezija
Kelionės ekspertai
Įdomu žinoti
Žemėlapis
Sandra Minkevičienė
8 5 2122093
Nijolė Barauskienė
8 41 429502
Jūratė Gvazdauskienė
8 5 2111100

Indonezijos Respublika – salų valstybė Azijos pietryčiuose. Ribojasi su Malaizija Borneo saloje, Papua Naująja Gvinėja Naujosios Gvinėjos saloje bei Rytų Timoru Timoro saloje. Indonezija nepriklausomybę paskelbė 1945 m. rugpjūčio 17 d., bet galutinai nepriklausoma tapo 1949 m. gruodžio 27 d., Nyderlandams pripažinus Indonezijos nepriklausomybę. Indonezijos pavadinime yra du žodžiai: lotyniškas Indus, reiškiantis Indiją ir graikiškas nesos, reiškiantis salas. Taigi, šalies pavadinimas gali būti verčiamas kaip Indijos salos. Iki nepriklausomybės Indonezija buvo vadinama Nyderlandų Indija arba Ost-Indija (Rytų Indija, plg. Karibų jūros salos Vest Indija, t. y. Vakarų Indija).
Valstybinė kalba:    indoneziečių
Sostinė:     Džakarta
Didžiausias miestas:     Džakarta
Indonezija suskirstyta į 30 provincijų, taip pat yra dvi specialiosios teritorijos – Ačehas ir Džokjakarta, ir viena sostinės miesto teritorija – Džakarta.

Labiausiai turistų pamėgtos vietos:
BALIO sala – vidinis grožis ir taika
Ši Mažųjų Sundų salyno sala Indonezijoje yra viena gražiausių ir išsaugojusių daug tradicijų. Paplūdimiai, vaizdai į terasinius ryžių laukus, kalnų reljefas ir nuostabūs žmonės – tai tik kelios priežastys, paaiškinančios salos patrauklumą ir žavesį..