Šiauliečiai tobulas atostogas rinkosi verslo ir pasiekimų parodoje
2018-04-25

Lapkričio 25–26 d. „Baltic Travel Service“ pakvietė savo klientus apsilankyti verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2016“ jaunimui, verslui, visuomenei.

Paroda keleri metai iš eilės pripažįstama didžiausia regionine paroda Lietuvoje. Kasmet tris dienas vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Parodą aplanko iki 15 tūkst. lankytojų, dalyvauja apie 170 – 200 dalyvių.

Parodos dalyvių įvairovė kasmet leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu. Paroda keleri metai iš eilės pripažįstama didžiausia regionine paroda Lietuvoje. Kasmet tris dienas vykstanti verslo šventė vienu laiku, vienoje erdvėje sutelkia šiaurės Lietuvos regiono verslo lyderius, smulkaus ir vidutinio verslo atstovus, klientus, pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. Parodą aplanko iki 15 tūkst. lankytojų, dalyvauja apie 170 – 200 dalyvių. Parodos dalyvių įvairovė kasmet leidžia kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.

Planuojantiems atostogas, „Baltic Travel Service“ pateikė ypatingus pasiūlymus, ir iki 50 proc. nuolaidas išankstinėms poilsinėms kelionėms. „Baltic Travel Service“ stende ir mūsų klientų ir visų kitų parodos dalyvių laukė kelionių ekspertai, kurie išsamiai papasakojo apie dominančias keliones ar turizmo naujoves, dar spaustuvės dažais kvepiantis 7-asis jubiliejinis žurnalas FIRST CLASS, skirtas paminėti „Baltic Travel Service“ 25-metetį. Be abejo, šiauliečius itin domino loterija ir mūsų partnerių įsteigti prizai.

Peržiūrėti

Parodos akimirkos

  • Sukurta puiki erdvė parodos stende BALTIC TRAVEL SERVICE ypatingajam partneriui – oro linijų bendrovei Ukraine International Airlines (UIA).
  • Laimėti buvo galima net 2 LĖKTUVO BILIETUS Ukraine International Airlines (UIA) skrydžiui į Lvovą į abi puses! Iš daugiau kaip 450 loterijos dalyvių laimė nusišypsojo tik ponui Vytautui Karveliui.
  • Paguodos prizas – draudimo kompanijos „Gjensidige“ skėtis ir „Baltic Travel Service“ dovana atiteko Raimundui Paulauskui.
  • „Baltic Travel Service“ Panevėžio biuro vadovė Edita Binkienė, pardavimų vadybininkas Kęstas Bakanauskas Šiaulių biuro kelionių ekspertė Greta Barauskaitė.
  • Panevėžio biuro vadovė Edita Binkienė su parodos lankytoja.
  • Neseniai prie įmonės komandos prisijungusi kelionių ekspėrtė Ieva Drungilienė atvyko iš Mažeikių.
  • „Baltic Travel Service“ Šiaulių biuro kelionių ekspertė Greta Barauskaitė ir pardavimų vadovas Andrius Kolesnikovas

 

Kitos naujienos
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2018 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. http://bts.lt/