Tavo bilietas į kitą vasarą!
2019-09-08

Užsisakyk kitos vasaros atostogas iš anksto – pasinaudok geriausiomis sąlygomis

 

Atostogų laukti lengviau, kai bilietas jau tavo rankose – pradedame išankstinius 2020 vasaros sezono pardavimus su visa pasiūla!

Vos už 50 €/asm. rezervuokite kitos vasaros atostogas palankiausiomis kainomis ir sąlygomis!

Šiemet siūlome atrasti mūsų sezono naujienas – Kefalonijos salą Graikijoje, Istrijos regioną Kroatijoje ir Slovėnijos rivjerą.
Taip pat kviečiame mėgautis atostogomis kryptyse, kurios grįžo iš žiemos atostogų sezono – Seišeliuose, Mahė saloje ir Indonezijoje, Balio saloje arba keliauti į jau pamėgtas ir gerai žinomas saulėto poilsio kryptis: Turkiją, Graikijos salasBulgarijąEgiptąTunisąItaliją, Ispaniją, Portugaliją, AlbanijąJuodkalniją.

 


Vasaros atostogas iš anksto įsigyti verta:


TURIZMO PASLAUGŲ TEIKIMO SUTARTIES IŠANKSTINIO PIRKIMO AKCIJOS SĄLYGOS

(2020 m. vasaros poilsinėms/egzotinėms poilsinėms kelionėms lėktuvu, galioja iki 2019-09-30)

 

 1. Užsisakę kelionę iš anksto:
  • Pradinė įmoka tik 50 Eur
  • Suteiksime mažiausios kainos garantiją*.
  • Dovanosime „auksinę galimybę keisti kelionę“** kiekvienam asmeniui, užsisakiusiam poilsinę kelionę lėktuvu ar egzotiško poilsio kelionę lėktuvu akcijos metu.
  • Suteiksime galimybę vieną kartą nemokamai pakeisti vieno keliautojo vardą ir pavardę***.
  • Rinksitės iš plačiausios kurortų, kelionės datų, trukmės, viešbučių ir kambarių pasiūlos.

 

 1. Akcijos galiojimo terminas
  • Didžiausios išankstinio pirkimo nuolaidos ir geriausios sąlygos taikomos 2020 m. vasaros poilsinėms / egzotinėms poilsinėms kelionėms, įsigytoms iki 2019 m. rugsėjo 30 d. (imtinai).

 

 1. Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:
  • Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos už poilsinę kelionę lėktuvu ar egzotiško poilsio kelionę lėktuvu iškart sumokėjus 50 Eur avansą asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam), kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms lėktuvu ir 42 dienoms iki išvykimo egzotiško poilsio kelionėms lėktuvu. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 28 dienos poilsinėms kelionėms lėktuvu ar 42 dienos egzotiško poilsio kelionėms lėktuvu, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
  • Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga.

 

 1. *Mažiausios kainos garantija
  • Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsinę kelionę lėktuvu ar egzotiško poilsio kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.
  • Mažiausios kainos garantijos sąlygos:
   • sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;
   • mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu ar egzotiško poilsio kelionėms lėktuvu, aprašytoms novaturas.lt;
   • mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams;
   • mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms.

 

 1. **„Auksinė galimybė keisti kelionę“
  • Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo. Turistas, įsigijęs vasaros egzotiško poilsio kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau negu likus 30 dienai iki išvykimo.
  • Keičiant kelionę, kelionė keičiama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
  • Keliaujančių asmenų skaičius bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.
  • Keisti kelionę galima į kitą 2020 m. vasaros sezono poilsinę kelionę lėktuvu ar egzotiško poilsio kelionę lėktuvu, aprašytą novaturas.lt.
  • Paslauga netaikoma pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

 

 1. ***Keliautojo vardo ir pavardės keitimas
  • Turistas, įsigijęs vasaros poilsinę kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti vieną keliautoją kitu keliautoju nemokamai, bet ne vėliau negu likus 21 dienai iki išvykimo, jei toks keitimas yra įmanomas. Turistas, įsigijęs vasaros egzotiško poilsio kelionę lėktuvu akcijos metu, turės galimybę vieną kartą pakeisti vieną keliautoją kitu keliautoju nemokamai, bet ne vėliau negu likus 30 dienų iki išvykimo, jei toks keitimas yra įmanomas.
  • Keičiant keliautoją išlaikomos kelionės užsakymo metu galiojančios kainos ir sąlygos.
  • Jei keičiant keliautoją, keičiasi kambario tipas, apgyvendinimo tipas, ar bet kuri kita sutarties sąlyga, kelionės kaina perskaičiuojama pagal kelionės keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.
  • Vieno keliautojo vardo ir pavardės nemokamo keitimo galimybė galioja tik iki 2019 rugsėjo 30 d. įsigytoms 2020 metų vasaros sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu ir egzotiško poilsio kelionėms lėktuvu, aprašytoms novaturas.lt;
  • Nemokamo vieno keliautojo vardo ir pavardės keitimo galimybė netaikoma egzotinėms pažintinėms kelionėms lėktuvu, pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

 

 1. Bendros nuostatos
  • Šios akcijos sąlygos yra specialiosios turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygų atžvilgiu. Turizmo paslaugų teikimo sutarties nuostatos taikomos ta apimtimi, kiek šalių tarpusavio teisinių santykių nereguliuoja akcijos sąlygos.
  • Šios išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos tik iki 2019 m. rugsėjo 30 d. (imtinai) įsigytoms NOVATURO vasaros poilsinėms ir egzotinėms poilsinėms kelionėms lėktuvu.
Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Aurelija Paulauskienė Kelionių ekspertė
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kitos naujienos
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2019 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt

SEO paslaugos: SEONETA