KELIONĖ APLINK PASAULĮ
2018-12-04

Ar kada pasvajojate apkeliauti visą pasaulį? Dažnam norisi pažinti kuo daugiau regionų, šalių, kultūrų… Kiekvienas žemynas atsiskleidžia skirtingai per maistą, muziką, vaizdus, o juos visus pamatyti ir pažinti gali užtrukti tikrai ilgai.

 

Mes radome jums galimybę kaip vienos kelionės metu per 117 dienų aplankyti net 5 kontinentus, 43 miestus ir 23 šalis

IŠVYKSTAME 2020 SAUSIO 05D.

 

Tai gali būti JŪSŲ GYVENIMO KELIONĖ! Pripažinsime, ši kelionė ne kiekvienam, tad būk pirmas, būk išskirtinis ir tapk keliautojų aplink pasaulį nariu!

 

  • Kelionė prasideda ir baigiasi Italijoje, tad nesunkiai pasieksite reikiamą uostą;
  • Visomis reikiamomis vizomis ir leidimais pasirūpins kruizinė kompanija;
  • Kelionėje įskaičiuotas pilnas maitinimas, gaivieji gėrimai ir pramogos laive;
  • Yra galimybė už papildomą mokestį užsisakyti ekskursijas kiekviename uoste;
  • Laive jūsų kajutė bus tvarkoma du kartus į dieną, skalbykla jums suteiks 30proc nuolaidą, tad jokių buities rūpesčių;
  • Laive galėsite naudotis uždara ir atvira sporto sale, vandens pramogomis, dalyvauti rengiamuose užsiėmimuose;

 

KELIONĖS MARŠRUTAS

DAY DATE PORT ARRIVAL DEPARTURE
1 Sunday, 05 Jan 2020
Genoa, Italy
17:00
2 Monday, 06 Jan 2020
Marseille, France
08:00 18:00 Alongside
3 Tuesday, 07 Jan 2020
Barcelona, Spain
08:00 18:00 Alongside
4 Wednesday, 08 Jan 2020 At Sea
5 Thursday, 09 Jan 2020
Lisbon, Portugal
12:00 19:00 Alongside
6 Friday, 10 Jan 2020 At Sea
7 Saturday, 11 Jan 2020
Funchal, Portugal
08:00 17:00 Alongside
8 Sunday, 12 Jan 2020 At Sea
9 Monday, 13 Jan 2020 At Sea
10 Tuesday, 14 Jan 2020
Mindelo, Cape Verde
08:00 18:00 Alongside or Anchorage
11 Wednesday, 15 Jan 2020 At Sea
12 Thursday, 16 Jan 2020 At Sea
13 Friday, 17 Jan 2020 At Sea
14 Saturday, 18 Jan 2020 At Sea
15 Sunday, 19 Jan 2020
Salvador, Brazil
08:00 17:00 Alongside
16 Monday, 20 Jan 2020 At Sea
17 Tuesday, 21 Jan 2020
Rio de Janeiro, Brazil
08:00 Alongside
18 Wednesday, 22 Jan 2020
Rio de Janeiro, Brazil
18:00 Alongside
19 Thursday, 23 Jan 2020 At Sea
20 Friday, 24 Jan 2020 At Sea
21 Saturday, 25 Jan 2020
Buenos Aires, Argentina
08:00 Alongside
22 Sunday, 26 Jan 2020
Buenos Aires, Argentina
17:00 Alongside
23 Monday, 27 Jan 2020
Montevideo, Uruguay
08:00 17:00 Alongside
24 Tuesday, 28 Jan 2020 At Sea
25 Wednesday, 29 Jan 2020
Puerto Madryn, Argentina
09:00 18:00 Alongside or Anchorage
26 Thursday, 30 Jan 2020 At Sea
27 Friday, 31 Jan 2020 At Sea
28 Saturday, 01 Feb 2020
Ushuaia, Argentina
08:00 Alongside or Anchorage
29 Sunday, 02 Feb 2020
Ushuaia, Argentina
18:00 Alongside or Anchorage
30 Monday, 03 Feb 2020 At Sea
31 Tuesday, 04 Feb 2020
Punta Arenas, Chile
08:00 18:00 Anchorage
32 Wednesday, 05 Feb 2020 At Sea
33 Thursday, 06 Feb 2020 At Sea
34 Friday, 07 Feb 2020
Puerto Montt, Chile
08:00 18:00 Anchorage
35 Saturday, 08 Feb 2020 At Sea
36 Sunday, 09 Feb 2020
Valparaiso, Chile
08:00 Alongside
37 Monday, 10 Feb 2020
Valparaiso, Chile
18:00 Alongside
38 Tuesday, 11 Feb 2020 At Sea
39 Wednesday, 12 Feb 2020 At Sea
40 Thursday, 13 Feb 2020
Arica, Chile
08:00 18:00 Alongside
41 Friday, 14 Feb 2020 At Sea
42 Saturday, 15 Feb 2020
Callao, Peru
08:00 Alongside
43 Sunday, 16 Feb 2020
Callao, Peru
18:00 Alongside
44 Monday, 17 Feb 2020 At Sea
45 Tuesday, 18 Feb 2020 At Sea
46 Wednesday, 19 Feb 2020 At Sea
47 Thursday, 20 Feb 2020 At Sea
48 Friday, 21 Feb 2020
Hanga Roa/Rapa Nui, Chile
09:00 18:00 Anchorage
49 Saturday, 22 Feb 2020 At Sea
50 Sunday, 23 Feb 2020 At Sea
51 Monday, 24 Feb 2020
Bounty Bay Passage, Pitcairn
at sea
52 Tuesday, 25 Feb 2020 At Sea
53 Wednesday, 26 Feb 2020 At Sea
54 Thursday, 27 Feb 2020
Papeete, Tahiti
08:00 Alongside
55 Friday, 28 Feb 2020
Papeete, Tahiti
18:00 Alongside
56 Saturday, 29 Feb 2020 At Sea
57 Sunday, 01 Mar 2020
Rarotonga, Cook Islands
08:00 18:00 To be check
58 Monday, 02 Mar 2020
Aiutaki, Cook Islands
08:00 17:00 Anchorage
59 Tuesday, 03 Mar 2020 At Sea
60 Wednesday, 04 Mar 2020 At Sea
61 Thursday, 05 Mar 2020 At Sea
62 Friday, 06 Mar 2020 At Sea
63 Saturday, 07 Mar 2020
Auckland, New Zealand
09:00 21:00 Alongside
64 Sunday, 08 Mar 2020
Tauranga, New Zealand
08:00 18:30 To be check
65 Monday, 09 Mar 2020 10:00 17:00 To be check
66 Tuesday, 10 Mar 2020
Wellington, New Zealand
07:00 14:00 Alongside
67 Wednesday, 11 Mar 2020
Cruising Milford Sound, New Zealand
transit
68 Thursday, 12 Mar 2020 At Sea
69 Friday, 13 Mar 2020 At Sea
70 Saturday, 14 Mar 2020
Hobart/Tasmania, Australia
07:00 19:00 Alongside
71 Sunday, 15 Mar 2020 At Sea
72 Monday, 16 Mar 2020
Sydney, Australia
08:00 18:00 Alongside
73 Tuesday, 17 Mar 2020
Wollongong – Port Kembla, Australia
08:00 18:00 Alongside
74 Wednesday, 18 Mar 2020 At Sea
75 Thursday, 19 Mar 2020 At Sea
76 Friday, 20 Mar 2020
Ile Des Pins, New Caledonia
09:00 18:00 Anchorage
77 Saturday, 21 Mar 2020
Noumea, New Caledonia
07:00 17:00 Anchorage
78 Sunday, 22 Mar 2020 At Sea
79 Monday, 23 Mar 2020 At Sea
80 Tuesday, 24 Mar 2020
Cairns, Australia
08:00 18:00 Anchorage
81 Wednesday, 25 Mar 2020 At Sea
82 Thursday, 26 Mar 2020
Alotau, Papua New Guinea
07:00 19:00 Alongside
83 Friday, 27 Mar 2020
Doini Island, Papua New Guinea
07:00 17:00 Anchorage
84 Saturday, 28 Mar 2020 At Sea
85 Sunday, 29 Mar 2020 At Sea
86 Monday, 30 Mar 2020
Darwin, Australia
12:00 21:00 Alongside
87 Tuesday, 31 Mar 2020 At Sea
88 Wednesday, 01 Apr 2020 At Sea
89 Thursday, 02 Apr 2020
Komodo, Indonesia
09:00 18:00 Anchorage
90 Friday, 03 Apr 2020
Benoa/Bali, Indonesia
12:00 Anchorage
91 Saturday, 04 Apr 2020
Benoa/Bali, Indonesia
18:00 Anchorage
92 Sunday, 05 Apr 2020 At Sea
93 Monday, 06 Apr 2020 At Sea
94 Tuesday, 07 Apr 2020
Singapore
08:00 18:00 Alongside
95 Wednesday, 08 Apr 2020
Port Kelang, Malaysia
08:00 18:00 Alongside
96 Thursday, 09 Apr 2020 At Sea
97 Friday, 10 Apr 2020 At Sea
98 Saturday, 11 Apr 2020 At Sea
99 Sunday, 12 Apr 2020
Colombo, Sri Lanka
08:00 18:00 Alongside
100 Monday, 13 Apr 2020 At Sea
101 Tuesday, 14 Apr 2020 At Sea
102 Wednesday, 15 Apr 2020
Mumbai, India
08:00 Alongside or Anchorage
103 Thursday, 16 Apr 2020
Mumbai, India
18:00 Alongside or Anchorage
104 Friday, 17 Apr 2020 At Sea
105 Saturday, 18 Apr 2020 At Sea
106 Sunday, 19 Apr 2020
Salalah, Oman
08:00 18:00 Alongside
107 Monday, 20 Apr 2020 At Sea
108 Tuesday, 21 Apr 2020 At Sea
109 Wednesday, 22 Apr 2020 At Sea
110 Thursday, 23 Apr 2020 At Sea
111 Friday, 24 Apr 2020
Aqaba, Jordan
08:00 18:00 Alongside
112 Saturday, 25 Apr 2020 Suez Canal (transit), Egypt transit
113 Sunday, 26 Apr 2020 Suez Canal (transit), Egypt transit
114 Monday, 27 Apr 2020 At Sea
115 Tuesday, 28 Apr 2020 At Sea
116 Wednesday, 29 Apr 2020
Civitavecchia, Italy
08:00 18:00 Alongside
117 Thursday, 30 Apr 2020
Genoa, Italy
08:00 Alongside

 

Šiai kelionei priskirtas MSC Magnifica laivas. Daugiau apie jį čia

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Nijolė Barauskienė Kelionių ekspertė
  • +37065515935
  • nijole@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Kitos naujienos
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2019 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt

SEO paslaugos: SEONETA