Pažink Omaną! | BTS

Pažink Omaną!

09-24 - 10-01
7 n. (8d.)
Keli skirtingi viešbučiai 3*
Omanas
Pažintinė kelionė

Organizatorius: „Baltic travel service“

 • Programoje numatyti pietūs yra organizuojami vietiniuose restoranėliuose.
 • Pervežimai yra vykdomi autobusu, tačiau kur privažiavimas yra sudėtingas, pervežimai bus vykdomi visureigiais.
 • Esant galimybei, gali būti organizuojama ekskursija Karališkoje operoje.
 • Omane arbatpinigių suma nėra tiksliai nustatyta, tačiau rekomenduojama / neprivaloma 5–10 € suma asmeniui už kelionės dieną (vairuotojui ir gidui).


Omano pažintinio turo programa:

1 diena.
Atvykimas į Maskato oro uostą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Pusės dienos Maskato miesto turas. Pirmiausia važiuosime į sultono Qaboos didžiąją mečetę (penktadieniais neveikia), kuri yra įspūdingas architektūros kūrinys ir pasididžiavimas. Iš išorės pastatas žavi savo forma, o mečetės viduje – sienas ir lubas puošiantys ornamentai bei įspūdingi šviestuvai.  Važiuojant ministerijų rajonu sustosime ne tik fotografuotis, bet taip pat turėsite galimybę įsigyti suvenyrų Šati rajone. Tai yra prestižiškiausias Maskato rajonas. Pravažiuosime Karališkosios operos teatrą (apžiūra tik iš išorės). Šis naujasis operos teatras taip pat yra nuostabus architektūros kūrinys. Operos teatro iniciatorius, buvęs sultanas Qaboos Bin Said, buvo klasikinės muzikos ir meno gerbėjas. Teatre kismet yra turtingas repertuaras, todėl visada susirenka pilna sale ne tik miesto ir šalies svečių, bet ir pačių omaniečių. Jame taip pat galioja specialus aprangos kodas. Vėliau važiuosime Kurum krantine, kuria vakarais mėgsta vaikščioti omaniečiai su šeimomis. Sustojimas ir laisvas laikas Mutrah Souq turguje. Artimiau su Omano kultūra, tradicijomis ir istorija susipažinsime muziejuje. Vėliau grožėsimės šiai šaliai kiek netradiciniais Al Alam rūmais (tik iš išorės), kurie yra apsupti dviejų fortų: Žalali ir Mirani.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas Bimmah smegduobės link. Tai įspūdinga kalkakmenio formacija, viliojanti melsvai žalsvu vandeniu, savo spalva ryškiai išsiskiriančiu iš aplinkos. Kelionę tęsime į Wadi Shab (vadis tarp dviejų skardžių). Galima vadžiu pakilti aukštyn (už papildomą mokestį, būtini specialūs žygio batai) iki natūralių vandens baseinų, kuriuose taip pat galima išsimaudyti. Toliau tęsime savo pažintį su Omano gamta ir judėsime Wadi Tiwi link, kuriame yra vešlios plantacijos, baseinai. Šiaurine Omano pakrante važiuosime į Kalhato miestą, kuris žymus prekybos ryšiais su Indija. Iš Kalhato važiuosime Sur miesto link, kuris žymus ne tik prekybos ryšiais, bet ir tradiciniu dhow burlaivių statybos amatu. Nenuostabu, kad šios pakrantės miestai žinomi savo prekybos ryšiai su įvairiomis šalimis, nes Indijos vandenyno Omano įlanka prekės buvo gabenamos toliau į Persijos įlanką ar kitas šalis. Balti Sur miesto namai ir burlaiviai yra ne tik kaip istorinis bei kultūrinis paveldas, bet ir labai fotogeniški. Galiausiai atvykstame į Ras Al Jinz, kur registruosimės viešbutyje ir turėsime šiek tiek laisvo laiko iki vakarienės, vėliau eisime stebėti vėžlių, išlipančių į krantą dėti kiaušinių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Turtle Beach Resort. Šią dieną įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių važuosime į Wadi Bani Khalid. Tai vienas gražiausių Omano slėnių. Šiame vadyje (slėnyje) turėsite galimybę išsimaudyti gamtos baseinuose* ir pasivaikščioti pačiu vadžiu. Savo kelionę šalyje tęsime važiuodami Wahiba Sands – dykumos link. Aukso spalvos smėlio kopos čia formuoja kraštovaizdį. Susitiksime su beduinų šeima ir šėlsime kopose, važinėdami visureigiais. Šią naktį mes apsistosime dykumos stovykloje, kurioje kambariai yra įrengti atskiruose namukuose arba palapinėse su patogumais. Autentiška aplinka leis būti arčiau gamtos, tačiau esantys patogumai teiks komfortą. Kiek atsipūtę po dienos nuotykių, vakarop važiuosime palydėti saulės dykumos kopose. Laukia neužmirštami smėlio jūros ir kopų vaizdai. Vakarienė ir nakvynė dykumos stovykloje Arabian Oryx Camp. Šią dieną įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
*norintys išsimaudyti šiuose baseinuose, remiantis šalies įstatymu ant maudymosi aprangos turi apsivilkti rūbą

5 diena. Pusryčiai stovykloje. Šiandien po pusryčių važiuosime į Nizwa miestą, pakeliui sustosime prie Ibra stebėjimo bokštų. Ibra miestelyje taip pat galima išvysti ir senuosius namus medinėmis durimis. Tai tarsi nedidelis muziejus po atviru dangumi. Toliau keliausime į senąją Omano sostinę Nizwa. Istorinėje miesto dalyje turėsite galilmybę ne tik pasivaikščioti turguje, bet ir apsilankyti forte. Forto viduje yra daug įvairiausių patalpų ir kambarių, daug laiptų ir pakilimų, kuriais galite užlipti ant stogo ir forto bokšto, nuo kurių atsiveria ne tik miesto, bet iš vešlių palmių giraičių bei tolumoje esančių kalnų panorama. Pasigrožėję apylinkėmis nuo forto sienų ir pasivaikščioje turguje, važiuosime nakvynei į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė Al Diyar viešbutyje. Šią dieną įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė

6 diena. Pusryčiai viešbutyje. Prieš kildami į Jebel Shams kalną, važiuosime pasigrožėti Wadi Nakhr slėniu – siauru kanjonu. Šis kanjonas yra vienas giliausių pasaulyje. Pats Wadi Nakhr vadis yra sunkiai įveikiamas automobiliu, tačiau galima pasivaikščioti pėstute. Kadaise čia buvo senasis kaimas, kurio pagrindinis pragyvenimo šaltinis buvo austi gaminiai, tačiau dėl pastovių potvynių kaimo nebeliko. Kelionę tęsime Jebel Shams kalno ir pačios viršūnės link. Tai yra aukščiausias Omano kalnas – 3009 m. Pakilus negali nesužavėti Didysis kanjonas. Kartais jame matyti rūkas, kartais debesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jebel Shams Resort. Šią dieną įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

7 diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių važiuosime į Misfat Al Abreem kaimelį, įsikūrusį nuostabioje vietoje. Kalnuotoje vietovėje yra reta matyti palmes, o šiame Abri genties kaimelyje palmės yra netoli terasinių plantacijų. Net ir žiemos mėnesiais vešli žaluma išsiskiria iš ją supančių uolų. Keliaujant Omane, galima matyti nemažai senųjų kaimų, kurie yra išsaugoję savo autentiškumą ir istorinę dvasią. Vienas jų – Misfat Al Abreem. Keliaudami toliau grožėsimės Wadi Bani Awf  slėniu. Vienas labiausiai žavinčių ir atitolusių kaimų yra Bilad Sayt. Vakarop atvyksime į Maskatą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Šią dieną įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė

8 diena. Pervežimas į Maskato oro uostą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Apgyvedinimas
 • Pervežimas
 • Maitinimas
 • Wadi Shab laivo mokestis
 • Dhow burlaivių gamyklos mokestis
 • Vėžlių rezervato mokestis
 • Įėjimo bilietai į Nizwa fortą
 • Vanduo pervežimų metu
 • Skrydžio bilietai su registruotu bagažu
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas

Kiti patogumai


Turite klausimų dėl šios kelionės?
Susisiekite!

Worker

Kelionių ekspertė

Vaida Benevičienė

Kelionės informacija


Iš viso:

1980.00 €*
*Galimybė pirkti išsimokėtinai
Plane wing

Gaukite asmeninį kelionės pasiūlymą!