Indija. Karališkasis Radžastanas

1 DIENA: Skrydis Vilnius–Delis
Sveikiname! Jūsų kelionė į karališkąją Indiją prasideda. Kelionės nuotaiką padės kurti Bolivudo filmai, kuriais mėgautis galėsite viso skrydžio metu. Kelionę lėktuvu puikiai praturtins gardus oro linijų šefo paruoštas maistas ir gėrimai. Gero skrydžio.

2 DIENA: Atvykimas į Delį. Delis–Agra (210 km, kelionės trukmė apie 4 val.)
Delio oro uoste jus pasitiks kelionės gidas. Po skrydžio, prieš kelionę į Agrą, laukia ilgai laukta prieskoninė arbata ir indiški pusryčiai. Toliau keliaujate į Agra miestą, kur stovi įspūdingasis Tadžmahalas. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas ir poilsis po kelionės. Jau pirmą vakarą turėsite unikalią galimybę pasinerti į indišką muzikos, šokio ir meno kultūrą – apsilankymas šokio pasirodyme Mohabbat e Taj. Grįžus į viešbutį, jūsų lauks vakarienė bei poilsis ir nakvynė.

3 DIENA: Agra–Sawai Madhopur (255 km, kelionės trukmė apie 5 val.)
Anksti ryte aplankysite žymųjį Tadžmahalą. Šiam įspūdingo grožio ir didingumo pastatui pastatyti prireikė net 21 metų! Šiame mauzoliejuje rasite senovės dekoratyvinių inkrustacijų, raižinių ir kaligrafijos. Čia pasitiksite ir pirmuosius saulės spindulius, krintančius ant nuostabaus Tadžo marmuro. Grįžus į viešbutį, lauks gardūs pusryčiai bei išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Sawai Madhopur miestą (Ranthambore nacionalinis parkas). Pakeliui aplankysite imperatoriaus Akbaro miestą – Fatehpur Sikri, stebinantį istorinių pastatų gausa: UNESCO pasaulio paveldo objektas – Fatehpur Sikri, Šeicho Salimo Chishti kapinės, Šventojo Sufi amžinojo poilsio vieta, ir daugybė kitų architektūros stebuklų. Registracija viešbutyje Sawai Madhopur miestelyje.
Laisvas laikas prie baseino. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sawai Madhopur. Vakarienės metu turėsite galimybę kartu su restorano šefu patys išmokti ir pasigaminti gardžiosios indiškos duonelės, kepamos akmeninėje statinėje – tandūre.

4 DIENA: Tigrų Safari Ranthambore nacionaliniame parke
Aplankysite tigrų rezervatą, įsikūrusį Ranthambore nacionaliniame parke. Indijoje gyvena 70 % visos tigrų populiacijos. Kelionės metu, neabejojame, sutiksite bent vieną jų. Ranthambore nacionalinis parkas pasižymi itin įvairiu kraštovaizdžiu, besidriekiančiu nuo švelnių ir stačių Vindhyas kalnyno šlaitų iki aštrių kūgio formos Aravali kalvų. Šiame gamtos prieglobstyje be tigrų gyvena įvairūs paukščiai, langūrai (beždžionės), leopardai, karakalai, hienos, šakalai, džiunglių katės, pelkių krokodilai, šernai, lokiai ir įvairių rūšių elniai bei daugybė kitų gyvūnų, kuriuos sutiksite safario metu. Po kupinos įspūdžių dienos jūsų lauks vakarienė, poilsis ir nakvynė viešbutyje Sawai Madhopur.

5 DIENA: Ranthambore–Džaipuras (155 km, kelionės trukmė apie 3 val.)
Iš karto po pusryčių, išsiregistravus iš viešbučio, jūsų lauks kelionė į Radžastano sostinę, dar vieną įspūdingą Indijos miestą – Džaipurą.
Registracija viešbutyje Džaipure. Laisvas laikas prie baseino. Antroje dienos pusėje jūsų lauks Džaipuro Miesto rūmai ir Jantar Mantar observatorija. Prieš grįžtant į viešbutį, apsilankysite ir galėsite įsigyti išskirtinių gaminių keliose žymiose juvelyrikos ir tekstilės butikuose. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure.

6 DIENA: Džaipuras – „rožinis miestas“
Pusryčiai viešbutyje. Visa diena bus skirta pažinčiai su Džaipūru, dar vadinamu „rožiniu miestu“, garsėjančiu savo spalvinga kultūra, fortais, rūmais ir ežerais. Rytą pradėsime nuo paties įspūdingiausio Gintarinio forto, kuris yra žavus induistų ir mogolų architektūros derinys. Norintieji pasijusti karaliais, užkilti į fortą galės vedami dramblių. Pakeliui stabtelėsime prie nepaprasto grožio „Vėjų rūmų“ – Hawa Mahal, kur galėsite pasigrožėti įvairiais fasado puošybos elementais, tokiais kaip raižytais grotelių langais, pagamintas iš rausvo smiltainio. Ypatingi pietūs prie baseino: nuostabus maistas, aplinka, hena raštai moterims ant rankų, turbano rišimo pamoka ir kitos staigmenos. Po pietų aplankysite Džaipuro senamiestį, nudažytą rožine spalva, suteikiančia miestui neįprastą žvilgesį. Džaipūro senamiestis tiesiog dūzgia nuo prekeivių, garsėjančiu pavadinimu Bapu bazaar, siūlančių įsigyti vietinius rankdarbius: odines rankines ir avalynę, sidabro papuošalus, šilkines ir kašmyro skaras ar šalius. Po įspūdžių pilnos dienos jūsų lauks vakarienė, poilsis ir nakvynė Džaipure.

7 DIENA: Džaipuras–Džodpuras–„mėlynas miestas“ (340 km, kelionės trukmė apie 6 val.)
Išsiregistravus iš viešbučio, po pusryčių, vyksite į antrą pagal dydį Radžastano miestą Džodpurą, dar vadinamą „mėlynuoju miestu“. Atvykę ir įsiregistravę į viešbutį, leisitės į pažintinę kelionę Džodpure. Čia aplankysite iš raudono smiltainio pastatytą Mehrangarh fortą, stovintį ant statmenos uolos virš įspūdingos Džodpuro miesto panoramos. Šiandien jame yra muziejus su gausia ginklų, kostiumų, paveikslų ir net palankinų kolekcija. Aplankysite Umaid Bhawan muziejų – šiuo metu šiame muziejuje gyvena Džodhpuro karalius. Jo rezidencija patenka į top 10 didžiausių privačių namų pasaulyje. Likus laisvo laiko, pasivaikščiojimas po „mėlynojo miesto“ – Džodhpuro – senamiestį. Vakare vakarienė, poilsis ir nakvynė viešbutyje Džodhpure.

8 DIENA: Džodpuras–Udaipuras (250 km, kelionės trukmė apie 5 val.)
Po pusryčių, išsiregistravus iš viešbučio, vyksite į Udaipurą – romantiškiausią ežerų miestą Indijoje. Kelionės metu Udaipuro link sustosite aplankyti Ranakpur šventyklos, kuri yra itin sudėtingas, bet įstabaus grožio architektūros statinys. Įsiregistravimas į viešbutį Udaipure.
Laisvas laikas prie baseino. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Udaipure.

9 DIENA: Udaipuras – „ežerų miestas“
Ryte, po pusryčių, leisitės į visos dienos ekskursiją po Udaipurą. Pradėsite nuo Jagdish šventyklos miesto senamiestyje. Tuomet aplankysite Udaipuro Miesto rūmus. Miesto rūmų pastatų kompleksas – tai didžiulė rūmų serija, pastatyta skirtingais laikotarpiais. Iš rūmų balkonų atsiveria panoraminiai vaizdai į Lake Palace viešbutį ir Jag Mandir vienoje pusėje, bei Udaipuro miestą kitoje. Čia galėsite pasigrožėti išlaikytais rūmų paveikslais, mozaikomis ir kitais įmantriais architektūros elementais, padabintais rūmų fasade. Laisvas laikas pasivaikščioti po Udaipuro senamiestį. Antroje dienos pusėje keliausite į stebuklingą Sahelion ki Bari sodą. Vakare jūsų lauks pasiplaukiojimas laivu dirbtiniame gėlo vandens Pichola ežere (priklausomai nuo ežero vandens lygio). Po pasiplaukiojimo lauks vakarienė, poilsis ir nakvynė viešbutyje Udaipure.

10 DIENA: Skrydis Udaipuras–Delis
Po pusryčių, išsiregistravus iš viešbučio, vyksite į Udaipuro oro uostą, kur jūsų lauks skrydis į sostinę Delį, šiuolaikišką ir šurmuliuojantį didmiestį. Registracija ir įsikūrimas viešbutyje Delyje. Antroje dienos pusėje aplankysite vienas įspūdingiausių šventyklų Delio didmiestyje. Poilsis, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

11 DIENA: Delis – Indijos sostinė
Ryte leisitės į paskutinę visos dienos ekskursiją po Senąjį ir Naująjį Delį. Pradėsite nuo didžiausios mečetės Indijoje – Jama Masjid, talpinančios net 25 000 maldininkų. Itin triukšmingame ir chaotiškame, judriausiame Senojo Delio turguje Chandni Chowk pasivažinėsite rikša.
Laisvas laikas pajausti tikrą Indijos triukšmą Chandni Chowk turguje. Stabtelsite prie Raudonojo forto, kuris iki šių dienų neprarado savo reikšmingumo Indijoje. Čia kiekvieną Nepriklausomybės dieną, iškeliama Indijos vėliava, o atvykęs šalies ministras pirmininkas pasako kalbą nuo forto pylimų. Ekskursijos metu link Rajghat, Mahatmos Gandhi memorialo, kur buvo kremuotas Mahatma Gandhi, pravažiuosite Prezidento rūmus ir kelis kitus vyriausybinius pastatus Delyje. Aplankysite Humayuno sodo kapą, kuris yra pirmasis sodo kapas pastatytas Indijos subkontinente, naudojant raudoną smiltainį dideliu mastu. Turą užbaigsite vizitu Qutab Minar – aukščiausiame plytiniame minarete pasaulyje. Poilsis, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

12 DIENA: Išvykimas iš Delio
Po pusryčių, išsiregistravus iš viešbučio, keliausite į Delio oro uostą, kur jūsų lauks skrydis atgal į Lietuvą.

 

SKRYDŽIŲ LAIKAI.

Kelionės data:  2023 m. kovo 16–27 d.

Vilnius–Helsinkis  13.35–15.30; Helsinkis–Delis 18.35–06.25 (+1)

Delis–Helsinkis 07.20–13.55; Helsinkis–Vilnius 16.15–18.00

Skrydžių laikai gali keistis, rekomenduojam prieš kelionę juos pasitikrinti.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA.

 • Vykdami į ES ar Šengeno erdvei nepriklausančias valstybes (Turkiją, Egiptą, Tailandą, Kubą ir pan.), privalote turėti piliečio pasą (nepriklausomai nuo keliautojo amžiaus), kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo atostogų pabaigos.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės maršrutą ar jos eiliškumą.

 

SAUGUMO INFORMACIJA.

 • Keliautojai privalo užpildyti sveikatos deklaracijos formą.
 • Visi nevakcinuoti keliautojai (nuo 5 metų), keliaujantys į Indiją, turi pateikti atspausdintą COVID-19 PGR (RT-PCR) neigiamą testo rezultatą, atliktą likus ne daugiau nei 72 val. iki kelionės. Neigiamas testo rezultatas taip pat turi būti įkeltas į svetainę.
 • Vakcinuoti keliautojai privalo pateikti dokumentus anglų k., įrodančius, jog asmuo yra pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina. Dokumentai taip pat privalo būti įkelti į svetainę.
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 2990 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 5* viešbučiuose
 • Tarptautiniai skrydžių bilietai su įskaičiuotu registruotu ir rankiniu bagažu (kiekvienam asmeniui: 1 vnt. registruotas bagažas iki 23 kg ir 1 vnt. rankinis bagažas iki 7 kg,)
 • Pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas)
 • Gėrimai (vanduo, gaivieji gėrimai, indiškas romas) kelionės autobuse metu
 • Pietūs Ranthambore, Džaipure (vieną dieną)
 • Vietiniai skrydžiai. 15 kg registruotas bagažas ir 7 kg rankinis bagažas
 • Transportas su profesionaliu vairuotoju ir pagalbininku
 • Lydintis asmuo visos kelionės metu
 • Ekskursijos su rusakalbiu ir anglakalbiu gidu
 • Įėjimai lankytinuose objektuose
 • Bilietai į pasirodymus
 • Tigrų safari
 • Plaukimas laivu Pichola ežeru
 • Mokesčiai

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Viza ir kitos reikalingos formos (galimybė užsisakyti savarankiškai. Galime tai padaryti už jus už papildomą 100 eur mokestį asmeniui)
 • Užkilimas į Gintarinį fortą drambliais Džaipure ~ 15 Eur
 • Sveikatos draudimas ir Covid draudimas
 • Pietūs
 • Papildomas registruotas bagažas, skrendant su vietinėmis avialinijomis – apie 6 Eur/1 kg;
 • Arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui, įskaitant vietinius gidus ir vairuotojus
 • Asmeninės išlaidos, pvz.: telefono skambučiai, skalbimas, specialūs gėrimai ir kt.
 • Profesionalios fotografavimo ir vaizdo kameros mokestis
 • PGR testas, kas nėra vakcinuotas
Pastabos

Minimalus keliaujančių asmenų kiekis – 20.
Kaina galioja gyvenant dviviečiame kambaryje.

Užsakant kelionę iki sausio 15 d., pradinis įnašas – 10 proc. kelionės kainos.
Kelionę galima įsigyti lizingu.

Kelionės data: 2023 m. kovo 16–27 dienomis.

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Vaida Benevičienė Kelionių ekspertė
 • +370 699 15931
 • vaida@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.

Galerija

Nuomonės

Panašios kelionės

Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2022 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt