Talinas ir dienos kruizas į Helsinkį

Puiki savaitgalio išvyka!

Dvi nakvynės tame pačiame viešbutyje

Lengva kelionė namo su sustojimu pajūryje

Pramogų ir nuotykių kupina diena Suomijoje, kur aplankysite ne tik sostinę Helsinkį, viduramžišką Porvo miestą, ir unikalią gynybinę  Suomenlinos salą.

Pasiūlymo kaina

2019 06 28– 30 Kaina galioja asmeniui keliaujant dviese ir gyvenant dviviečiame kambaryje.
Nuo 159 € 1 pasiūlymas
Kelionės kaina
Reguliari kaina vienam asmeniui.
Nuo 159 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • Kelto Talinas  – Helsinkis –Talinas  bilietai
 • 2 nakvynės viešbutyje
 • Maitinimas – 2 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos,
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Draudimas,
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • Arbatpinigiai,
 • Pietūs, vakarienės,
 • Miestų turistiniai mokesčiai,
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Pastabos

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos
(¹) – yra papildomų sąlygų
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt

(*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 20 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Inga Dervinienė Kelionių ekspertė
 • +37065515937
 • inga.d@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.

Kelionės maršrutas ir programa

1 diena

Talinas

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Apie pietus atvykstate į Taliną. Vykstate į Talino priemiestį Piritą, išgarsėjusį po 1980 m. Maskvos Olimpinių žaidynių, kuomet čia buvo įkurdintas olimpinis buriavimo centras. Pasivaikščioję jachtų prieplaukoje, keliaujate į *Šv. Brigitos vienuolyną. Esant galimybei, apžiūrite XV a. vienuolyno didybę menančias gotikinės bažnyčios sienas, išlikusius vienuolyno pastatų pamatus, rūsių fragmentus. Pakeliui į Talino senamiestį trumpam sustojate prie italų architekto Niccolo Michetti suprojektuotų barokinių Kadriorg rūmų – Petro I vasaros rezidencijos. Dabar rūmuose įsikūręs Talino meno muziejus. Vykstate į Talino senamiestį. Ekskursijos metu apžiūrite Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossi aikštę su įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedrą, miesto Rotušę. Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena

Porvo, Suomenlinos sala ir Helsinkis

Pusryčiai. Vykstate į uostą ir laivu plaukiate į Suomiją. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Vykstate į viduramžišką Porvo miestą. Porvo regione pirmosios gyvenvietės įsikūrė XIII–XIV a. Laikui bėgant keitėsi epochos, palikdamos pėdsakus ateities kartoms, o gyvenvietė išaugo į miestą, kuriame šiandien puikiai dera praeities palikimas su dinamiška dabartimi. Spalvingas, siauromis gatvelėmis išraizgytas senamiestis tarsi nukelia į viduramžius. Imperatoriškoje miesto dalyje dominuoja žemi mediniai namai, o susikertančios gatvės suformuoja aikštes. Gausybė mažų parduotuvėlių, kavinukių, restoranų. Apie pietus grįžtate į Helsinkį. Ekskursija po „baltąjį Šiaurės miestą“ apžiūrint Senato aikštę, Katedrą, Rotušę, Universiteto centrinius rūmus, prieplauką su spalvingu žuvų turgumi, įspūdingąją *Tempeliaukio bažnyčią, iškaltą uoloje. Po ekskursijos siūlome laisvą laiką Helsinkyje arba *laivu nuplaukti į turistų ir vietinių gyventojų mėgiamą Suomenlinos salą. Praeidami 1,5 km ilgio keliu apžiūrite salos įžymybes: Rusijos eros palikimą – prieplaukos barakus, Rusijos pirklių medinių namų kvartalą, populiarią sutuoktuvių vietą – Suomenlinos bažnyčią, geriausiai išsilaikiusius XVII a. tvirtovės įtvirtinimus, Soumenlinos simbolį – Karalių vartus. Vėlai vakare laivu plaukiate į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

3 diena

Sidro namai

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Estiją. Esant galimybei, aplankote „sidro namus“. Jauni estai beveik prieš dvidešimt metų ėmėsi auginti obuolius ir gaminti vietinį sidrą. Pasak ūkio savininkų, išskirtinis, šiaurietiškas Estijos klimatas padeda išauginti ypatingo skonio vaisius, augančius didžiulėje ūkio teritorijoje. Siūlome *sidro degustaciją. Apie vidurnaktį kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~680 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1550 km.

Galerija

Draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas.

Susipažinti ir užsisakyti BTA draudimą

Nuomonės

Panašios kelionės

Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2020 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt