Naudingos nuorodos

Prieš išvykstant į kelionę, patariame perskaityti šią informaciją: 

 

Institucija / interneto svetainė
Nuoroda internetinėje svetainėje
Rekomendacija
Valstybinis turizmo departamentas
http://www.tourism.lt/
Prieš išvykstant į kelionę, rekomenduojame atidžiai išstudijuoti Valstybinio turizmo departamento turistams skirtą informaciją skiltyje „Informacija turistams“.
Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija
https://www.urm.lt/
 Konsulinė informacija Svarbios informacijos apie šalį, į kurią ketinate vykti, valstybes į kurias vykstant rekomenduojama atkreipti dėmesį į kelionės saugumą, vaiko vykimo į užsienio valstybes tvarką, kelionės dokumentus, vizas ir kitą konsulinę informaciją rasite Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainės skiltyje „Konsulinė informacija“.
Valstybės sienos apsaugos tarnyba
prie LR vidaus reikalų ministerijos
http://www.pasienis.lt/
Aktuali informacija keliaujantiems per valstybės sieną Papildomos informacijos apie išvykimo į užsienį sąlygas galite gauti paskambinę į Valstybės sienos apsaugos tarnybą prie LR vidaus reikalų ministerijos, tel. 8 5 2719305 arba interneto svetainės skiltyje “Aktuali informacija keliaujantiems per valstybės sieną“.
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
http://www.ulac.lt/
D.U.K Aktualią informaciją apie epidemiologinę situaciją pasaulyje, apie skiepijimus keliaujantiems bei profilaktinių skiepijimų atlikimą rasite Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro interneto svetainės skiltyje “Dažnai užduodami klausimai – D.U.K
Pasaulio sveikatos organizacija
http://www.who.int/en/ 
Keliavimas ir sveikata (Travel and health) Išsami aktuali iformacija anglų kalba pateikiama Pasaulio sveikatos organizacijos ((World Health Organization – WHO) nterneto svetainės skiltyje “Keliavimas ir sveikata (Travel and health)
Vilniaus oro uostas
http://www.vno.lt/lt/
Informacija keleiviams Draudžiamų vežti skydžiais daiktų sąrašą, registracijos į skrydį, bagažo gabenimo, muitinės, pasienio kontrolės, taisykles, pagrindines keleivių ir bagažo vežimo skrydžiais sąlygas ir kitą būtiną informaciją rasite Vilniaus oro uosto interneto svetainės skiltyje „Informacija keleiviams“.
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
http://vmvt.lt
Keliavimas su gyvūnais augintiniais Atidžiai perskaitykite Lietuvos Respublikos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pateikiamą informaciją asmenims, keliaujantiems su gyvūnais.
Europos Komisija
http://ec.europa.eu
Oro transporto bendrovių, kurioms draudžiama vykdyti veiklą ES, sąrašas Oro transporto bendrovių, kurioms draudžiama vykdyti veiklą Europos Sąjungoje, sąrašą taip pat daugiau informacijos apie tai galite rasti Europos Komisijos interneto svetainėje.
© 2023 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt