VAIDENASI ATOSTOGOS? Įsigyk poilsinę kelionę jau DABAR!
2019-05-13
IŠSIRINK SAVO PAŽINTINES ATOSTOGAS
IŠSIRINK SAVO SLIDINĖJIMO ATOSTOGAS
IŠSIRINK SAVO SAULĖTAS ATOSTOGAS

VAIDENASI ATOSTOGOS? Įsigyk žiemos sezono poilsinę kelionę jau DABAR! Geriausios sąlygos ir kainos užsisakant iš anksto!

 

Dažnai net nepajuntame, kai atlikdami kasdieninius darbus vis dažniau pradedame galvoti apie atostogas. O tada atostogų vaizdai ima persekioti visur, net pačiose įprasčiausiose situacijose, kai lyginimo lenta virsta banglente, o rankšluosčiai biriu paplūdimio smėliu! Kad vaizdiniai taptų realybe, tereikia užsisakyti žiemos sezono poilsio kelionę jau dabar.

Šiemet siūlome atrasti egzotiškas žiemos sezono naujienas – Balį, Seišelius ar Meksiką arba keliauti į jau pamėgtas ir gerai žinomas saulėto poilsio kryptis: Egiptą, Tenerifę, Jungtinių Arabų Emyratus, Tailandą, Vietnamą ar Kubą. 

 

KELIONĘ IŠ ANKSTO ĮSIGYTI VERTA:

 • Pradinė įmoka – 50 EUR
 • Mažiausios kainos garantija
 • Auksinė galimybė keisti kelionę
 • Plačiausia kurortų, kelionės datų, trukmių, viešbučių ir kambarių pasiūla.

 

 

AKCIJOS SĄLYGOS

Užsisakę kelionę iš anksto:

 • Suteiksime mažiausios kainos garantiją*;
 • Dovanosime „auksinę galimybę keisti kelionę“ kiekvienam asmeniui, užsisakiusiam poilsio kelionę lėktuvu akcijos metu (dovanos vertė 15 Eur/asm.)**;
 • Pradinė įmoka poilsio, egzotinio poilsio ir/ar slidinėjimo kelionėms lėktuvu tik 50 Eur asmeniui;
 • Pirmiesiems užsisakiusiems slidinėjimo kelionę, slidinėjimo įrangą gabensime nemokamai (įrangos kiekis ribotas), jei šią paslaugą užsisakysite, rezervuodami kelionę***

Akcijos galiojimo terminas

 • Didžiausios išankstinių pirkimų nuolaidos ir geriausios sąlygos taikomos žiemos kelionėms, įsigytoms iki 2019 m. gegužės 31 d. (imtinai).

Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos:

 •  Išankstinio pirkimo sąlygos taikomos už poilsio, egzotinio poilsio ir/ar slidinėjimo kelionę iškart sumokėjus 50 Eur asmeniui (vaikui ir/ar suaugusiam) administracinį mokestį už užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą, kuris įeina į bendrą kelionės kainą. Jei klientas kelionės atsisako, jo sumokėtas administracinis mokestis laikomas atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą ir aptarnavimą ir turistui nėra grąžinamas turizmo paslaugų teikimo sutarties 2.2 punkte nurodytais atvejais. Likusi kainos dalis už poilsio kelionę turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo/ už slidinėjimo kelionę – likus 30 dienų iki išvykimo/ už egzotinio poilsio kelionę – likus 42 dienoms iki išvykimo. Jei iki poilsio kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena / iki slidinėjimo kelionės pradžios liko mažiau kaip 30 dienų / iki egzotinio poilsio kelionės pradžios liko mažiau kaip 42 dienos, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
 • Išankstinio pirkimo akcijos sąlygos nebetaikomos, jei pasibaigus išankstinio pirkimo akcijos galiojimo laikotarpiui keičiama kelionė ar atitinkama turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlyga.
 • Išankstinių pardavimų metu kainos gali būti keičiamos.

 

4. *Mažiausios kainos garantija

4.1  Garantuojame, kad pasinaudoję išankstinio pirkimo akcijos sąlygomis, poilsio kelionę lėktuvu įsigysite už geriausią NOVATURO siūlomą kainą. Mes įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą, jeigu pasirinktą kelionę sezono metu NOVATURAS siūlytų už mažesnę kainą nei išankstinio pirkimo metu.

4.2.  Mažiausios kainos garantijos sąlygos:

4.2.1. sutampa kelionės kryptis, laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos;

4.2.2. mažiausios kainos garantija galioja tik iki 2019 gegužės 31 d. įsigytoms 2019-2020 žiemos sezono poilsinėms kelionėms lėktuvu, aprašytoms NOVATURO interneto svetainėje www.novaturas.lt;

4.2.3. mažiausios kainos garantija nebetaikoma esant bet kokiems kelionės sutarties sąlygų keitimams;

4.2.4. mažiausios kainos garantija galioja NOVATURO pasiūloje nurodytoms kainoms.

 

5. **Auksinė galimybė keisti kelionę

5.1. Turistas, įsigijęs poilsio kelionę lėktuvu į Egiptą, Kanarų salas, Jungtinius Arabų Emyratus akcijos metu, vieną kartą gali keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau nei likus 14 dienų iki išvykimo.

5.2. Turistas, įsigijęs  egzotinio poilsio kelionę lėktuvu į Tailandą, Vietnamą, Balį, Seišelius, Kubą, Meksiką akcijos metu, vieną kartą gali keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar maršrutą nemokamai, bet ne vėliau nei likus 30 dienų iki išvykimo.

5.3. Keičiant kelionę kelionės kaina perskaičiuojama pagal keitimo dieną galiojančias kainas ir sąlygas.

5.4. Keliaujančių asmenų skaičiaus bei asmenų vardų ir pavardžių keisti negalima.

5.5. Keisti kelionę galima tik į kitą poilsio, egzotinio poilsio kelionę lėktuvu, aprašytą NOVATURO kataloguose „Žiema 2019 – 2020“ ir www.novaturas.lt.

5.6. Paslauga netaikoma slidinėjimo kelionėms lėktuvu, pažintinėms kelionėms lėktuvu ir autobusu, taip pat savaitgalio kelionėms.

 

6. ***Slidinėjimo įrangos gabenimo sąlygos

6.1. Iki 2019 gegužės 31 d. įsigijusiems slidinėjimo keliones, slidinėjimo įrangą (1 komplektas slidžių ir/ar snieglenčių) gabename nemokamai;

6.2. Nemokamo slidinėjimo įrangos gabenimo paslaugą BŪTINA užsisakyti atliekant kelionės rezervaciją.

6.3. Slidinėjimo įrangos gabenimo paslaugos užsakymas po kelionės rezervacijos atlikimo bus tvirtinamas už papildomą mokestį pagal galiojančius paslaugos įkainius, jei šiai paslaugai ribojamų vietų skaičius lėktuve nebus viršytas;

6.4. Nepriklausomai nuo to, ar slidinėjimo įranga gabenama nemokamai, ar už mokestį, pagal oro vežėjo taisykles skrydžiuose į / iš Bergamą (BGY, slidinėjimas Italijoje), Lioną (LYS, slidinėjimas Prancūzijoje) gali būti tik ribotas slidinėjimo įrangos (slidžių ir/ar snieglenčių komplektų) kiekis. Dėl šios priežasties būtinas išankstinis oro vežėjo sutikimas dėl įrangos vežimo. Nesant sutikimo, oro vežėjas gali atsisakyti vežti slidinėjimo įrangą.

 

7.  Bendros nuostatos

7.1. Šios akcijos sąlygos yra specialiosios turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygų atžvilgiu. Turizmo paslaugų teikimo sutarties nuostatos taikomos ta apimtimi, kiek šalių tarpusavio teisinių santykių nereguliuoja akcijos sąlygos.

7.2. Šios išankstinio pirkimo akcijos sąlygos taikomos tik iki 2019 m. gegužės 31 d. (imtinai) įsigytoms NOVATURO poilsio ir slidinėjimo 2019-2020 m. žiemos sezono kelionėms.

Turite klausimų? Norite užsisakyti? Susisiekite su mumis
Alina Sobianinė Kelionių ekspertė
 • +37069915939
 • alina@bts.lt
Palikite užklausą
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Užpildykite šį lauką
Suaugę 16+ metų
- +
Vaikai iki 15 metų
- +
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
Šarm aš Šeichas EGIPTAS

Išvykimų laikotarpis
2019-10-01 – 2020-05-01
Poilsis nuo 3 naktų
nuo 289,00 €

EGIPTAS

Hurgada EGIPTAS

Išvykimų laikotarpis
2019-10-01 – 2020-05-01
Poilsis nuo 3 naktų
nuo 295,00 €

EGIPTAS

Tenerifė KANARŲ SALOS

Išvykimų laikotarpis
2019-10-01 – 2020-05-01
Poilsis nuo 7 naktų
nuo 559,00 €

KANARŲ SALOS

Kitos naujienos
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2019 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. https://bts.lt/
Touched by digitouch!
Svetaine rūpinasi: Adisoft.lt

SEO paslaugos: SEONETA