Novaturo vasaros kelionių pardavimų startas! | BTS

Novaturo vasaros kelionių pardavimų startas!

Planuok vasaros kelionę iš anksto! Pasinaudok geresnėmis sąlygomis ir papildomomis naudomis – ramiai lauk savo kelionės. 

Pasinaudok mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis Novaturo organizuojamoms kelionėms
Užsitikrink, kad tavo kelionės kainai ateityje sumažėjus – grąžinsime skirtumą. Tokiu būdu būsi garantuotas, kad pasinaudojęs išankstinių pardavimų privalumais už išsirinktą poilsinę kelionę lėktuvu mokėsi mažiausią kainą.

Turėk galimybę keisti kelionę ar keliautojo vardą, pavardę
Pasikeitus tavo kelionės planams, nesirūpink, nes suteikiame saugumo garantijas. Rezervavęs kelionę dabar, galėsi keisti kelionę ar keliaujantį asmenį nemokamai.

Nesirink iš likučių
Planuojant iš anksto turėk galimybę rinktis populiariausius, keliautojų pamėgtus viešbučius už patrauklią kainą. Rinkis savo svajonių atostogas nevaržomai!

Rinkis vasaros kelionę, net iš 15 poilsio krypčių! Džiaugsmingai pristatome po 3 metų pertraukos sugrįžusią kelionių kryptį – Barseloną!

Geresnės sąlygos ir papildomos naudos:

  • Pradinė įmoka – 75 € / asm. 
  • Galutinis apmokėjimas: ne vėliau nei likus 28 dienai iki išvykimo poilsinėms kelionėms.
  • Automatiškai pridedama papildomo +10 kg bagažo paslauga, taip galite turėti net 30 kg registruoto bagažo ir 8 kg rankinio bagažo (negalioja Madeiros kelionėms).
  • Neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Grupinė nuolaida išankstiniems vasaros kelionių pasiūlymams negalioja.

 

Garantijų paketas – nemokamai, sutaupykite net 49 Eur / asmeniui ir pasinaudokite mūsų saugumo garantijomis bei galimybe keisti kelionę.

 

  • „Auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex). Galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną. Tai padaryti galima ne vėliau nei likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris).
  • Paslauga „Covid paketas“ (Covid pauze + Saviizoliacijos pauzė), susirgus Covid ir pateikus įrodymą 24 val. iki kelionės, suteikiama galimybė keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną.
  • Keliautojo vardo, pavardės keitimo galimybė nemokamai.

 

Specialus pasiūlymas tik iki lapkričio 30 d. – mažiausios kainos garantija su papildomomis naudomis net su 67% nuolaida. Pasinaudok šiuo pasiūlymu tik už 15 Eur ir būk ramus dėl savo kelionės!

  • Mažiausios kainos garantija* TIK NOVATURO organizuojamoms kelionėms – įsigijus kelionę keliautojai gali išlikti ramūs, kad keliauja už mažiausią kainą, o jei Novaturo siūloma kelionės kaina ateityje sumažėtų – įsipareigojame grąžinti kainos skirtumą! (Mažiausios kainos garantija negalioja iki išvykimo likus 7 ar mažiau dienų Novaturo kelionei, kai sutampa kelionės laikas, trukmė, viešbutis, kambario ir maitinimo tipas bei kitos kelionės sąlygos). Detalias Mažiausios kainos garantijos sąlygas rasite čia.
  • Papildoma nauda – kuro kainos svyravimo apsauga, kuri apsaugo keliautoją nuo aviacinio kuro kainų pokyčių ateityje.

*Pasiūlymas galioja tik poilsinių kelionių paketams ir pažintinėms kelionėms.

Plane wing

Gaukite asmeninį kelionės pasiūlymą!