ŽIEMA'24 | 25: atostogos JAE arba Tenerifėje | BTS

ŽIEMA'24 | 25: atostogos JAE arba Tenerifėje

Planuojantiems žiemos atostogas – džiugios naujienos! Skelbiame išankstinį pardavimų sezoną jaudinantiems ŽIEMA'24 / 25 atostogų nuotykiams!

Organizatorius „Coral travel“ pristato dvi žavias žiemos atostogų kryptis – modernumu žavinčius JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS ir saulės nubučiuotą TENERIFĘ! Nesvarbu, ar trokštate didmiesčio šurmulio ir spindesio, ar ramaus paplūdimio poilsio, šios atostogų kryptys išpildys visus jūsų troškimus.

JUNGTINIAI ARABŲ EMYRATAI – čia auksinis smėlis dera su futuristiniais dangoraižiais. Šioje gyvybingoje prabangos ir kultūros šalyje mėgaukitės nepamirštamais įspūdžiais: nuo safario dykumoje iki apsipirkimo maratono.

Atostogos Tenerifėje – puikus saulės nubučiuotų paplūdimių ir vulkaninės kilmės kraštovaizdžio derinys, kviečiantis keliautojus atsipalaiduoti ir patirti nuotykių. Tenerifė žada nepamirštamą poilsį kiekvienam keliautojui: nuo naktinio gyvenimo Playa de las Americas iki žygių po nežemiškas Teidės nacionalinio parko vietoves. 

Rezervuokite atostogas jau dabar ir pasinaudokite IŠANKSTINIŲ PARDAVIMŲ SĄLYGOMIS, kurios galioja iki 2024-05-31.

  • Pradinė įmoka 10 % kelionės kainos.
  • Likusi dalis sumokama ne vėliau kaip 21 diena iki išvykimo, vykstant į Tenerifę ir ne vėliau kaip 28 dienos iki išvykimo, vykstant į JAE.

Kainų teiraukitės e. paštu vaida@bts.lt arba tel. +370 699 159 31.

Plane wing

Gaukite asmeninį kelionės pasiūlymą!