Draudimas | BTS

Draudimas

Kelionių draudimas

Šiandien keliaujame kaip niekad daug – į kaimynines šalis, šiltuosius kraštus ar tolimuosius žemynus. Kiekvienas keliaujantis žino, kad ir kruopščiai planuojant visada pasitaiko staigmenų. Puiku, kai jos yra malonios, bet jei nutinka priešingai – Jums į pagalbą ateina kelionių draudimas..

„Baltic Travel Service“ savo partneriu pasirinko BTA draudimą – AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje yra viena didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių šalyje, Baltijos šalių draudimo rinkos lyderės „Vienna Insurance Group AG“ narė. 2017 metais Lietuvoje BTA užregistravo beveik 55 tūkst. žalų, klientams atlygino nuostolių už 38,2 mln. eurų. Turėdama didelę draudimo veiklos patirtį, bendrovė savo klientams siūlo vieną plačiausių draudimo produktų pasirinkimą rinkoje. 2017 m. BTA savo draudimo partneriu pasirinko daugiau nei 400 tūkst. privačių bei verslo klientų, su kuriais pasirašyta apie 1 mln. draudimo sutarčių už 87,1 mln. eurų.

Galite jaustis ramūs dar iki pačios kelionės: jei tektų kelionę atidėti dėl ligos, ar neįvyktų skrydis, šis draudimas atlygins Jūsų nuostolius. Kelionių draudimas nepakeičiamas ir kelyje: jei dingtų bagažas, dokumentai, sporto inventorius, reikėtų medicininės pagalbos, ar tektų anksčiau grįžti dėl svarbios priežasties – kelionių draudimas leis parsivežti tik malonius prisiminimus.

Kodėl verta rinktis BTA kelionės draudimą?

Mes siūlome:

  • draudimo apsaugą nuo įvairių rizikų, kurios gali kilti kelionės metu;
  • galimybę apsidrausti nuo nenumatytų išlaidų ir išvengti nereikalingų rūpesčių;
  • konsultacijas ir pagalbą užsienyje bet kuriuo paros metu;
  • įvykus įvykiui, operatyvų įvykio administravimą ir greitą nuostolių kompensavimą.

Kur ir kiek galioja kelionės draudimas?

Kelionės draudimo apsauga galioja už Lietuvos Respublikos ribų, teritorijoje, į kurią vykstama. BTA siūlo kelionės draudimo apsaugą, galiojančią bet kuriame pasaulio žemyne ar valstybėje.

Kelionės draudimo polisas galioja tiek, kiek planuojama keliauti užsienyje. Galime pasiūlyti kelionės draudimą, kuris galiotų nuo vienos iki 365 dienų per metus.

Jeigu dažnai vyksti į verslo keliones, siūlome įsigyti kelionės draudimą, kuris galiotų visoms verslo kelionėms visus kalendorinius metus. Tokiu atveju, tereikia tik numatyti maksimalią kiekvienos kelionės trukmę, kuri gali būti 30, 60 arba 90 dienų.

Naudinga informacija keliautojams

Prieš vykstant į kelionę rekomenduojame pasitikslinti:

ar Tavo asmens dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė) galioja ilgiau nei 6 mėnesius nuo planuojamos kelionės pabaigos;

ar šalyje, į kurią ketini vykti, nereikalinga įvažiavimo viza;

kokie įvykiai bus pripažįstami draudžiamaisiais ir kur kreiptis pagalbos, įvykus įvykiui;

kokius daiktus galima vežtis rankiniame bagaže, o kokie turėtų būti transportuojami registruotame;

kokie yra klimato sąlygų skirtumai. Jeigu vyksti į šalis, kuriose vyrauja žymiai šiltesnis klimatas, pavyzdžiui, Turkija, Egiptas, būtinai pasirūpink kokybiškomis priemonėmis nuo saulės, neperkaisk, ypač saugok vaikus. Pirmas dvi viešnagės dienas nerekomenduojame saulėje išbūti ilgiau nei 2–3 valandas.

ar pasirūpinai pirmos būtinybės medikamentais nuo pykinimo, skrandžio sutrikimų, skausmo malšinimo. Rytų šalyse patariame itin atidžiai rinkis maistą, idant išvengtum skrandžio sutrikimų, apsinuodijimų, įvairių infekcinių ligų. Jeigu kelionėje staiga pasijusi blogai, nedelsdamas kreipkis į gydytojus.

kokie skiepai rekomenduojami, vykstant į konkrečią šalį. Pavyzdžiui, keliaujant po Azijos, Afrikos šalis, būtina pasiskiepyti nuo maliarijos ar drugio.

ar turi kontaktus, kuriais reikia kreiptis, įvykus įvykiui. Jeigu kelionės metu susidūrei su sveikatos problemomis, kreipkis tik į tuos gydytojus, kuriuos rekomendavo BTA partneriai (BTA partnerių telefonai pateikiami draudimo polise ir www.bta.lt Kelionės draudimo rubrikoje „Ką daryti atsitikus įvykiui“).

Dėl platesnės kelionių draudimo konsultacijos, kreipkitės į mūsų kelionių ekspertus.

Turite klausimų dėl šios paslaugos?
Susisiekite!

Worker

Kelionių ekspertė

Inga Dervinienė
Plane wing

Gaukite asmeninį kelionės pasiūlymą!