SVAJONĖS UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ – ITAKA ŽIEMOS KELIONIŲ IŠPARDAVIMAS
2018-07-09

Rezervuokite šiandien ir pasinaudokite pasiūlymo privalumais:

1. PRADINĖ ĮMOKA TIK 50 EUR

2. NUOLAIDOS iki 33 %

3. GARANTIJŲ PAKETAS:

 • ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA
  Garantuojame Jums žemiausią kainą išankstinių žiemos atostogų („Svajonės už prieinamą kainą”) pardavimų metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai žiemos atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą), mes su malonumu grąžinsime Jums skirtumą.
  Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės pakeisti rezervaciją į paskutinės minutės pasiūlymą ar kitų akcijų kainas. Lyginant kainas yra tikrinama visų paslaugų vertė, visuose pardavimų etapuose, pvz.: paslaugos pridėtos nemokamai, vietinės ekskursijos, nesikeičiančios kainos garantija ir pan.
  Žemiausios kainos garantija galioja tik pirminei rezervacijai, jeigu keičiamas rezervuotas pasiūlymas į kitą ar keičiama pasiūlymo data, prarandama galimybė pasinaudoti žemiausios kainos garantija. Ši garantija galioja ITAKA Lietuva organizuojamoms kelionėms.
 • NEMOKAMA REZERVACIJOS PAKEITIMO GARANTIJA iki 2018 09 30
  Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2018-09-30. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2018-2019 m. Žiemos sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Nuo 2018-10-01 įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija negalioja.
 • NEMOKAMA KELIONĖS DALYVIŲ PAKEITIMO GARANTIJA
  Garantuojame nemokamą keliaujančių asmenų duomenų keitimą, bet ne vėliau nei 30 kalendorinių dienų iki numatytos kelionės pradžios.
 • NESIKEIČIANČIOS KAINOS GARANTIJA
  Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

4. NUOLAIDOS ŠEIMOMS SU VAIKAIS IKI 50proc
Pasinaudokite papildoma nuolaida keliaudami su vaikais. Net 50% nuolaida vaikui viešbučiuose, kurie itaka.lt puslapyje nurodyti
su specialia ikonėle taip pat žemiau pateiktas viešbučių sąrašas.

5. KIEKVIENAS PASIŪLYMAS TURI RIBOTĄ VIETŲ SKAIČIŲ.

6. IŠANKSTINIAMS ŽIEMOS PARDAVIMAMS („SVAJONĖS UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ“) NETAIKOMOS PAPILDOMOS NUOLAIDOS, KURIOS NĖRA PAMINĖTOS TAISYKLĖSE.

7. NUOLAIDOS NESUTEIKIAMOS VAIKAMS IR SUAUGUSIEMS, KURIEMS SKIRTOS PAPILDOMOS VIETOS (PRISTATOMOS LOVOS) IR KURIE NAUDOJASI NEMOKAMOMIS VIEŠBUČIŲ PASLAUGOMIS.

Egiptas / Marsa Alamas

Nuo 399eur/asm

Madeira

Nuo 519eur/asm

Kanarų salos / Fuerteventūra

Nuo 579eur/asm

 

Kanarų salos / Gran Kanarija

Nuo 589eur/asm

 

 

 

Kitos naujienos
Gaukite asmeninį Kelionės pasiūlymą
Ačiū, Jūsų užklausos formą gavome
Su konkrečiais pasiūlymais susisieksime per 1 d.d.
© 2018 Baltic Travel Service. Visos teisės saugomos. http://bts.lt/